Odtwarzacze CD / SACD


Zaawansowany odtwarzacz CD to niezmiennie popularne i chętnie wykorzystywane źródło dźwięku. Najnowsze konstrukcje coraz częściej wyposażane są dodatkowo w porty USB oraz funkcje sieciowe, stając się prawdziwymi odtwarzaczami multimedialnymi. Dzięki tym udogodnieniom można cieszyć się muzyką z nośników CD, a także odtwarzać pliki muzyczne zapisane na pamięciach przenośnych i dyskach USB. Wykorzystując zaawansowane przetworniki cyfrowo-analogowe modele te pozwalają uzyskać doskonałe brzmienie. Niezwykle wysoką jakość dźwięku w szczególności gwarantują dostępne w sklepie tophifi.pl odtwarzacze SACD. Doskonałe parametry i dopracowanie konstrukcji sprawia, że nabywcy mogą cieszyć się brzmieniem czystym i naturalnym, nieosiągalnym dla mniej zaawansowanych konstrukcji. Renoma producentów takich jak NAD, Rotel, Yamaha, MOON i TEAC mówi sama za siebie.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent

NAD C516BEE

NAD
Odtwarzacze CD / SACD
1 499 zł
1 299

Odtwarzacz CD z przetwornikiem C/A 24/192 Cirrus Logic Delta/Sigma, odtwarzający płyty CD i CD-R z plikami MP3 i WMA. Urządzenie wyposażone jest w wyjście Toslink i optyczne oraz czytelny wyświetlacz fluorescencyjny.

NAD C546BEE

NAD
Odtwarzacze CD / SACD
2 599 zł
2 099

Odtwarzacz płyt CD, który doskonale sprawdza się w każdym systemie muzycznym i gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Urządzenie odtwarza płyty CD i CD-R/RW, m.in. z plikami MP3 i WMA.

NAD C568

NAD
Odtwarzacze CD
3 199

NAD C 568 to najnowszy odtwarzacz CD z serii Classic. Urządzenie obsługuje płyty CD, CD-R oraz CD-RW i wyposażone jest w port USB. Wysoką jakość dźwięku gwarantuje precyzyjny przetwornik c/a Wolfson, a wszechstronność modelu zwiększają wyjścia cyfrowe i wejście wyzwalacza 12 V.

Yamaha CD-C600

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 799 zł
1 449

5-płytowa zmieniarka wyposażona w technologię PlayXchange, obsługująca płyty CD-R/RW i pliki w formatach MP3 oraz WMA. Dzięki złączu USB można podłączyć iPoda lub inne urządzenie przenośne.

Yamaha CD-N301

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 699 zł
1 499

Sieciowy odtwarzacz CD obsługujący technologię AirPlay i zapewniający dostęp do serwisów strumieniowych, takich jak Spotify i Pandora. CD-N301 obsługuje ponadto radio internetowe (vTuner) oraz pliki wysokiej rozdzielczości FLAC i WAV 192 kHz/24 bity.

Yamaha CD-NT670

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 699 zł
1 599

Yamaha CD-NT670 to urządzenie, które w jednej obudowie łączy odtwarzacz sieciowy, napęd płyt CD i tuner FM. Funkcjonalność modelu zwiększa obsługa funkcji sieciowych oraz łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. CD-NT670 jest elementem systemu MusicCast. 

Yamaha CD-NT670D

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 849

Yamaha CD-NT670D to urządzenie, które w jednej obudowie łączy odtwarzacz sieciowy, napęd płyt CD i tuner FM, DAB/DAB+. Funkcjonalność modelu zwiększa obsługa funkcji sieciowych oraz łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. CD-NT670D jest elementem systemu MusicCast. 

CD-P650
Wyprzedaż

TEAC CD-P650

TEAC
Odtwarzacze CD / SACD
1 199 zł
999

Odtwarzacz CD wyposażony w port USB z funkcją nagrywania odtwarzanego materiału i umożliwiający podłączenie iPoda lub iPhona

Prosimy o kontakt
CD-P800NT
Wyprzedaż

TEAC CD-P800NT

TEAC
Odtwarzacze CD / SACD
1 999 zł
1 099

Uniwersalny odtwarzacz CD, który dzięki obsłudze funkcji sieciowych zapewnia dostęp do internetowych serwisów muzyczny i radia internetowego, a także umożliwia strumieniowanie muzyki w wysokiej rozdzielczości 192/24. CD-P800NT pozwala także odtwarzać natywny format DSD 2,8/5,6 MHz

Prosimy o kontakt

TEAC CD-RW890MkII

TEAC
Odtwarzacze CD / SACD
1 899

TEAC CD-RW890MKII

Prosimy o kontakt

Yamaha CD-S1000

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
5 799 zł
4 999

Odtwarzacz CD obsługujący płyty CD i Super Audio CD, wyposażony w różnicowe przetworniki C/A, precyzyjny napęd CD oraz tryb Pure Direct.

Yamaha CD-S2100

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
9 999 zł
7 999

Odtwarzacz klasy high-end obsługujący płyty CD i SACD, wyposażony w zaawansowany przetwornik C/A oraz cyfrowe gniazdo USB. Precyzyjny napęd gwarantuje dokładność odtwarzanego sygnału i wraz z wyselekcjonowanymi podzespołami zapewnia najwyższej jakości bezstratny dźwięk

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław