Słuchawki nauszne

Promocja

Linear Black + Nighthawk

Kategoria
Słuchawki nauszne
4 444
komplet
cena on line
6 098 zł cena regularna
1x

Nighthawk

Audioquest Słuchawki nauszne
1x

Linear Black

Lehmannaudio Wzmacniacze słuchawkowe

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Przedwzmacniacz słuchawkowy Linear

Już od 2004 r. model Linear umożliwia wszystkim popularnym słuchawkom w pełni wydobyć na światło dzienne swój potencjał i zalety. Z topowego modelu firmy Lehmannaudio korzystają studia nagraniowe, audiofilskie wytwórnie płytowe i cenieni producenci słuchawek. To wszystko ze względu na to, że ten przedwzmacniacz słuchawkowy reprezentuje referencyjną jakość w swojej klasie.

Lehmannaudio Linear 

Przeczytaj cały opis Lehmannaudio Linear


Słuchawki półotwarte AudioQuest NightHawk

NightHawk to półotwarte słuchawki wokółuszne, które jeszcze przed wprowadzeniem na rynek zostały uhonorowane tytułami 2015 CES Innovation Awards Honoree w kategorii słuchawek oraz 2015 CES Best of Innovation Winner za proekologiczną konstrukcję i technologię nienaruszającą równowagi ekologicznej. Za pomocą tej wyjątkowej konstrukcji AudioQuest wyznacza kierunek rozwoju słuchawek zarówno pod względem stosowania najnowszej techniki, jak i przekraczania granic, w których jakość, innowacyjność i zrównoważony rozwój zostają urzeczywistnione przy zachowaniu przystępnej ceny. Każdy szczegół modelu NightHawk został starannie zoptymalizowany tak, aby zapewnić najwyższy poziom zaawansowania pod względem akustyki, ergonomii i estetyki. 

AudioQuest-NightHawk

Muszle słuchawek NightHawk wykonane są z niezwykłego materiału zwanego „ciekłym drewnem”, który zapewnia niesamowite właściwości akustyczne i jednocześnie jest przyjazny dla środowiska. Wyrafinowane muszle słuchawek zostały zainspirowane obudowami kolumn głośnikowych i wykorzystują specjalne wsporniki, które zwiększają strukturalną integralność i minimalizują niepożądany rezonans i wibracje. Wewnętrzne powierzchnie obudów starannie pokryto powłoką z elastomeru, aby jeszcze bardziej ograniczyć szkodliwe wibracje, podczas gdy materiał tłumiący, składający się z mieszaniny wełny i poliestru, zapewnia niezwykle gładkie, naturalne pasmo przenoszenia. 

AudioQuest-NightHawk

NightHawk to pierwsze, całkowicie oryginalne słuchawki wykorzystujące elementy wydrukowane w technologii 3D – bioniczna maskownica, która wykorzystuje złożoną kratownicę w kształcie przestrzennego diamentu, rozprasza dźwięk i ogranicza rezonans. 50-mm „tłokowe” przetworniki wyposażone są w membrany z biocelulozy, materiału cechującego się niesamowitą sztywnością oraz brakiem rezonansu i efektu break-up’u. Z kolei specjalny, opatentowany układ napędowy znacząco redukuje zniekształcenia intermodulacyjne. 

AudioQuest-NightHawk

Przeczytaj cały opis AudioQuest NightHawk


Nighthawk
Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Uniwersalne
Impedancja (Ω) 25Ω
Konstrukcja Półotwarta
Wtyk Mini Jack (3.5mm) / Jack (6.3mm)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Sterowanie + mikrofon Brak
Futerał Tak
Linear Black
Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa Nie
Typ wzmacniacza Nie
Wejścia / wyjścia
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Nie
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 110 x 50 x 280
Waga kg 1.5

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław