Słuchawki nauszne

Promocja

230HAD + LCD-2 Shedua

Kategoria
Słuchawki nauszne
8 999
komplet
cena on line
11 749 zł cena regularna
1x

LCD-2 Shedua

Audeze Słuchawki nauszne
1x

230HAD

Moon Wzmacniacze słuchawkowe

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Wzmacniacz słuchawkowy MOON 230HAD

Jesteś pasjonatem muzyki i oczekujesz wyjątkowych doznań muzycznych bez potrzeby kompletowania rozbudowanego systemu muzycznego? MOON 230HAD jest właśnie dla ciebie. Urządzenie w niedużej, stylowej obudowie łączy wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, przetwornik C/A i liniowy przedwzmacniacz. Dzięki temu 230HAD bez problemu połączysz z komputerem, a za sprawą niewielkich rozmiarów urządzenie z łatwością ustawisz na biurku. Po zbudowaniu swojego kompaktowego, a przy tym nowoczesnego systemu audio pozostaje jedynie podłączyć ulubione słuchawki, aby rozkoszować się najwyższej jakości dźwiękiem.

Łatwość i prostota podłączenia idzie w parze z wszechstronnością i funkcjonalnością MOON-a 230HAD. Urządzenie już na starcie przygotowane jest do obsługi najnowocześniejszych formatów hi-res, takich jak DSD64, DSD128 i DSD256 (wejście USB), PCM aż do 192 kHz/24 bity (wszystkie wejścia) oraz PCM 384 kHz/32 bity (wejście USB). To zasługa zaawansowanego przetwornika cyfrowo-analogowego, który umożliwia współpracę z praktycznie dowolnym źródłem cyfrowym, takim jak komputer, tuner telewizji satelitarnej lub odtwarzacz Bluetooth, gwarantując przy tym wierność brzmienia taką samą jak rozbudowany system muzyczny. O wysokiej klasie modelu 230HAD świadczy także fakt, że urządzenie jest ręcznie produkowane w kanadyjskiej fabryce MOON-a.

 

Słuchawki nauszne Audeze LCD-2 Shedua

LCD-2 to piękne, ręcznie wykonane słuchawki planarne, które wprowadziły firmę Audeze na mapę światowego high-endu, a audiofilom zapewniły najwyższej jakości, niemal pozbawiony zniekształceń dźwięk, który urzeczywistnia potęgę i delikatność twojej ulubionej muzyki. Model LCD-2 to jedyna konstrukcja w całej serii LCD, która łagodnie obchodzi się z niskiej jakości nagraniami, otaczając słuchacza pięknym dźwiękiem, oddając ciepło i potęgę muzyki. Aby uzyskać najwyższą jakość dźwięku słuchawki warto podłączyć do zaawansowanego akustycznie wzmacniacza słuchawkowego lub wzmacniacza zintegrowanego.

Audeze LCD-2 lifestyle 1

Innowacyjne przetworniki planarne, znajdujące się wewnątrz wokółusznych muszli, gwarantują czysty i precyzyjny dźwięk, odkrywający przed użytkownikiem wszystkie detale zapisane w nagraniu. Membrana cieńsza od ludzkiego włosa jest 4-krotnie większa od membran przetworników w tradycyjnych słuchawkach i wyróżnia się szybkością odpowiedzi, radykalnie zredukowanymi zniekształceniami, wyższą rozdzielczością i udoskonalonym obrazowaniem. Magnesy umieszczone po obu stronach membrany zapewniają jednakową siłę napędową na całej powierzchni, gwarantując niemal zerowe zniekształcenia. Firmowa technologia Fazor przez odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów nadaje falom dźwiękowym odpowiedną formę, skutecznie chroniąc konstrukcję przed rezonansem.

Przeczytaj pełen opis słuchawek nausznych Audeze LCD-2

LCD-2 Shedua
Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Nie
Impedancja (Ω) 70
Pasmo przenoszenia (Hz) 5 - 20 000
Zniekształcenia (%) <1%
Konstrukcja Otwarta
Wtyk Nie
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Tak
230HAD
Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa Nie
Impedancja głośników (min) 20 - 600
Typ wzmacniacza Cyfrowy
Pasmo przenoszenia 5 Hz - 100 kHz
Stosunek sygnał/szum 115dB
Wejścia / wyjścia
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, USB
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Nie
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 17.8 x 7.6 x 28.0
Waga kg 2.8

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław