Wzmacniacze słuchawkowe


Słuchawki to bardzo wygodny sprzęt audio, ale jakość dźwięku, jaki zapewniają, w dużej mierze zależy od źródła muzyki. Czasami chcielibyśmy, aby użytkowany przez nas model pokazał pełnię swoich możliwości. Wzmacniacz słuchawkowy jest w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem. Wzmacniacze znajdujące się w asortymencie sklepu tophifi.pl to nie tylko patent na doskonały dźwięk ze słuchawek, lecz także możliwość zbudowania niewielkiego, podręcznego systemu audio o całkiem dużych możliwościach. Wiele z dostępnych produktów idealnie sprawdza się w roli wzmacniacza słuchawkowego do komputera. Dzięki nim z łatwością zamienimy swój laptop lub komputer PC bądź Mac w źródło wysokiej jakości dźwięku. Funkcjonalność zaawansowanych wzmacniaczy do słuchawek zwiększa także możliwość współpracy z głośnikami aktywnymi. Wybór odpowiedniego urządzenia ułatwia szeroka gama produktów znanych i cenionych producentów, m.in. AudioQuest, Lehmannaudio, Audio-Technica, MOON i Audeze.  Dużą popularnością cieszą się wzmacniacze słuchawkowe przenośne. Łatwo schować je do kieszeni lub torby, a wbudowany akumulator gwarantuje im niezależność od sieci zasilającej. Część z nich może także pełnić rolę odtwarzacz plików muzycznych.

Porównywarka 0

Moon 230HAD

Moon
Wzmacniacze słuchawkowe
6 999

MOON 230HAD w stylowej obudowie łączy wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, przetwornik C/A i liniowy przedwzmacniacz. 230HAD to najlepsze rozwiązanie dla osób, które budują swój system audio w oparciu o komputer. Urządzenie  obsługuje pliki hi-res, m.in. DSD256 i PCM aż do 384 kHz/32 bity. 

Audio-Technica AT-PHA100

Audio-Technica
Akcesoria dla PC / smartfon audio
3 299 zł
2 999

Audio-Technica AT-PHA100 jest przenośnym wzmacniaczem słuchawkowym z wbudowanym przetwornikiem C/A USB. Urządzenie kompatybilne jest z PCM 384  kHz/32 bity i źródłami DSD. Wewnętrzny litowo-polimerowy akumulator zapewnia energię na 14 godzin pracy.

NAD C165BEE

NAD
Wzmacniacze słuchawkowe
4 999

Stereofoniczny przedwzmacniacz wyposażony w 6 wejść liniowych, tryb Tonde Defeat, wyjście wyzwalacza 12 V oraz przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC.

Prosimy o kontakt

NAD C316BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
1 699 zł
1 349

Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany łączy funkcjonalność z atrakcyjną ceną i przekonuje wiodącymi w klasie parametrami, m.in. niskimi poziomami szumu i zniekształceń oraz dużymi mocą i separacją kanałów.

NAD C326BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
2 199 zł
1 799

Wzmacniacz zintegrowany łączący zaawansowaną inżynierię z bogatym wyposażeniem. Urządzenie ma 7 wejść liniowych oraz 2 wyjścia subwoofera i wykorzystuje m.in. technologie NAD PowerDrive i Distortion Cancelling Circuit.

NAD C375BEE

NAD
Wzmacniacze słuchawkowe
6 399 zł
4 799

NAD C 375BEE jest wzmacniaczem zintegrowanym, który znacznie przewyższa model C 355BEE i możliwościami zbliża się do M3 z high-endowej serii Masters. Podobnie jak referencyjna konstrukcja, C 375BEE wykorzystuje obwód Distortion Cancelling Circuit w stopniu wejściowym oraz BEE Clamp w układzie zasilania. Usprawniony układ kontroli barwy oraz skorygowany projekt płytki drukowanej redukują zniekształcenia i szum do niespotykanego poziomu. Te wszystkie usprawnienia zapewniają poprawę brzmienia, którą trzeba usłyszeć, aby ją docenić.

Copland DAC 215

Copland
Wzmacniacze słuchawkowe
8 499

Zaawansowany przetwornik c/a, Copland DAC 215 zamienia każdy komputer, smartfon lub tablet w idealne źródło dźwięku.

Audeze Deckard

Audeze
Wzmacniacze słuchawkowe
3 495 zł
2 950

Audeze Deckard jest niewielkim, a jednocześnie potężnym, pracującym w klasie A wzmacniaczem słuchawkowym, który łączy w sobie także zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy. 

DragonFly Black
Promocja Bestseller

Audioquest DragonFly Black

Audioquest
Akcesoria Hi-Fi
444 zł
399

DragonFly Black to niewielka konstrukcja, która łączy w sobie przetwornik C/A USB, wzmacniacz słuchawkowy oraz przedwzmacniacz. Urządzenie pozwala uzyskać piękne brzmienie muzyki z komputera i urządzeń przenośnych w jakości hi-fi. 

DragonFly Red
Promocja Bestseller

Audioquest DragonFly Red

Audioquest
Akcesoria Hi-Fi
888 zł
749

DragonFly Red to niewielka konstrukcja, która łączy w sobie przetwornik C/A USB, wzmacniacz słuchawkowy oraz przedwzmacniacz. Urządzenie pozwala uzyskać piękne brzmienie muzyki z komputera i urządzeń przenośnych w jakości hi-fi. 

Sennheiser GSX 1000

Sennheiser
Wzmacniacze słuchawkowe
769

Sennheiser GSX 1000 - zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy 7.1, opracowany pod kątem oczekiwań wymagających graczy i zapewniający niespotykane dotychczas doznania akustyczne.

Prosimy o kontakt

Sennheiser GSX 1200 PRO

Sennheiser
Wzmacniacze słuchawkowe
839

Sennheiser GSX 1200 PRO - wzmacniacz słuchawkowy wyposażony w przełomowe rozwiązanie 7.1 Virtual Surround Algorithm, jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników komputerów PC i Mac.

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław