Wzmacniacze słuchawkowe


Porównywarka 0

Moon 230HAD

Moon
Wzmacniacze słuchawkowe
6 999
sztuka
cena online

MOON 230HAD w stylowej obudowie łączy wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, przetwornik C/A i liniowy przedwzmacniacz. 230HAD to najlepsze rozwiązanie dla osób, które budują swój system audio w oparciu o komputer. Urządzenie  obsługuje pliki hi-res, m.in. DSD256 i PCM aż do 384 kHz/32 bity. 

Audio-Technica AT-PHA100

Audio-Technica
Wzmacniacze słuchawkowe
3 299 zł cena regularna
2 999
sztuka
cena online

Audio-Technica AT-PHA100 jest przenośnym wzmacniaczem słuchawkowym z wbudowanym przetwornikiem C/A USB. Urządzenie kompatybilne jest z PCM 384  kHz/32 bity i źródłami DSD. Wewnętrzny litowo-polimerowy akumulator zapewnia energię na 14 godzin pracy.

NAD C165BEE

NAD
Przedwzmacniacze
4 399
sztuka
cena online

Stereofoniczny przedwzmacniacz wyposażony w 6 wejść liniowych, tryb Tonde Defeat, wyjście wyzwalacza 12 V oraz przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC.

Brak produktu

NAD C316BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
1 699 zł cena regularna
1 349
sztuka
cena online

Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany łączy funkcjonalność z atrakcyjną ceną i przekonuje wiodącymi w klasie parametrami, m.in. niskimi poziomami szumu i zniekształceń oraz dużymi mocą i separacją kanałów.

NAD C326BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
2 199 zł cena regularna
1 699
sztuka
cena online

Wzmacniacz zintegrowany łączący zaawansowaną inżynierię z bogatym wyposażeniem. Urządzenie ma 7 wejść liniowych oraz 2 wyjścia subwoofera i wykorzystuje m.in. technologie NAD PowerDrive i Distortion Cancelling Circuit.

C356BEE
Bestseller

NAD C356BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
3 399 zł cena regularna
2 699
sztuka
cena online

Wzmacniacza zintegrowany uzyskujący moc ciągłą 80 W, wyposażony m.in. w technologię NAD PowerDrive. Dzięki architekturze MDC urządzenie można wzbogacić o opcjonalne moduły, np. przedwzmacniacz gramofonowy.

Brak produktu

NAD C375BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
6 399 zł cena regularna
4 799
sztuka
cena online

NAD C 375BEE jest wzmacniaczem zintegrowanym, który znacznie przewyższa model C 355BEE i możliwościami zbliża się do M3 z high-endowej serii Masters. Podobnie jak referencyjna konstrukcja, C 375BEE wykorzystuje obwód Distortion Cancelling Circuit w stopniu wejściowym oraz BEE Clamp w układzie zasilania. Usprawniony układ kontroli barwy oraz skorygowany projekt płytki drukowanej redukują zniekształcenia i szum do niespotykanego poziomu. Te wszystkie usprawnienia zapewniają poprawę brzmienia, którą trzeba usłyszeć, aby ją docenić.

Audeze Deckard

Audeze
Wzmacniacze słuchawkowe
3 495
sztuka
cena online

Audeze Deckard jest niewielkim, a jednocześnie potężnym, pracującym w klasie A wzmacniaczem słuchawkowym, który łączy w sobie także zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy. 

DragonFly Black
Bestseller

Audioquest DragonFly Black

Audioquest
Akcesoria Hi-Fi
444
sztuka
cena online

DragonFly Black to niewielka konstrukcja, która łączy w sobie przetwornik C/A USB, wzmacniacz słuchawkowy oraz przedwzmacniacz. Urządzenie pozwala uzyskać piękne brzmienie muzyki z komputera i urządzeń przenośnych w jakości hi-fi. 

Audioquest DragonFly Red

Audioquest
Przetworniki C/A
888 zł cena regularna
769
sztuka
cena online

DragonFly Red to niewielka konstrukcja, która łączy w sobie przetwornik C/A USB, wzmacniacz słuchawkowy oraz przedwzmacniacz. Urządzenie pozwala uzyskać piękne brzmienie muzyki z komputera i urządzeń przenośnych w jakości hi-fi. 

TEAC HA-P5

TEAC
Wzmacniacze słuchawkowe
2 799
sztuka
cena online

HA-P5 jest najnowszym wzmacniaczem słuchawkowym/przetwornikiem C/A USB w gamie TEAC-a. Urządzenie obsługuje pliki hi-res DSD 5,6 MHz i PCM 192 kHz/24 bity i gwarantuje doskonałą jakość dźwięku. Funkcjonalność modelu zwiększa wbudowany akumulator. 

Brak produktu

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław