Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Douszne słuchawki Momentum 2 IEG są najmniejszą konstrukcją z serii Momentum, ale tak jak pozostałe modele oferują bezkompromisowo czysty, detaliczny i mocny dźwięk. Funkcjonalność gwarantuje przewód zintegrowany z wielofunkcyjnym zdalnym sterowaniem/mikrofonem, a wysoką jakość słuchawek podkreślają zastosowane materiały wykończeniowe, w tym stal nierdzewna.

Komponenty akustyczne Momentum 2 IEG zostały wykonane bez użycia plastikowych elementów. Wysokiej jakości nierdzewna stal w połączeniu z zaawansowanymi przetwornikami pozwala uzyskać dźwięk detaliczny, czysty i odpowiednio potężny. Ergonomicznie zaprojektowane wkładki douszne, odchylone pod kątem 15°, idealnie dopasowują się do uszu użytkownika, dzięki czemu niemal natychmiast można zapomnieć o obecności słuchawek. Model Momentum 2 IEG dostarczany jest z wkładkami w czterech rozmiarach (XS, S, M, L). Funkcjonalność słuchawek zwiększa wbudowane zdalne sterowanie przystosowane do współpracy m.in. z licznymi smartfonami i przenośnymi odtwarzaczami, np. Samsungiem Galaxy i większością urządzeń z systemem Android.

Dane techniczne
Typ Douszne
Przeznaczenie Mobilne
Impedancja (Ω) 18
Pasmo przenoszenia (Hz) 15 - 22 000
Zniekształcenia (%) < 0,5%
Długość przewodu (m) 1.3
Konstrukcja Nie
Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław