Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Nauszne słuchawki Momentum 2 OEi są idealną propozycją dla wymagających melomanów, którzy lubią słuchać muzyki nie tylko w domu, lecz także poza nim. Model ten pozwala emocjonować się dźwiękiem wysokiej rozdzielczości, cieszy oczy swoim eleganckim wzornictwem i kusi zastosowaniem luksusowych materiałów.

Wykorzystane w słuchawkach przetworniki współpracują z neodymowymi magnesami i dostarczają najwyższej jakości brzmienie – czyste, bogate w detale i z mocnym basem. Wyrafinowane brzmienie podkreślają luksusowe materiały wykończeniowe. Poduszki nauszne pokryte są oddychającą i przyjemną w dotyku alcantarą, a elementy konstrukcyjne wykonane zostały ze stali nierdzewnej, zwiększającej trwałość słuchawek.

Momentum 2 OEi wyróżniają się także komfortem użytkowania i funkcjonalnością. Przegub kulowy i szeroki zakres regulacji ułatwiają dopasowanie słuchawek do kształtu i wielkości głowy. Z kolei składana konstrukcja ułatwia przewożenie i przechowywanie słuchawek, gdy akurat nie są używane. Ponadto Momentum 2 OEi dostarczane są z przewodem wyposażonym w zdalne sterowanie/mikrofon. Kabel ten umożliwia współpracę m.in. z urządzeniami Apple.

Dane techniczne
Typ Nauszne
Przeznaczenie Uniwersalne
Impedancja (Ω) 18
Pasmo przenoszenia (Hz) 16 - 22 000
Zniekształcenia (%) < 0,5%
Długość przewodu (m) 1.4
Konstrukcja Zamknięta
Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Tak
Ogólne
Waga kg 0.160

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław