Pro DJ200

Marka
Koss
Kategoria
Słuchawki nauszne
429
sztuka
cena online
599 zł cena regularna

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Koss ProDJ200 to wokółuszne słuchawki, które skutecznie izolują od większości dźwięków z zewnątrz i stanowią kolejny krok w przód w porównaniu z niewiarygodnym modelem ProDJ100. Ze stylowymi, metalowymi muszlami wokółusznymi, które można obracać o 180 stopni, przejście z odsłuchu na jedno ucho do tradycyjnego odsłuchu na dwoje uszu jest tak łatwe, jak obrócenie muszli słuchawki. Równie proste jest zmiana trybu pracy ze stereo na mono (i odwrotnie) i sprowadza się do naciśnięcia przełącznika.

Model ProDJ200 zapewnia melomanom i profesjonalnym DJ-om możliwość szybkiej wymiany przewodu. Każdy egzemplarz słuchawek standardowo dostarczany jest z profesjonalnym kablem o długości 2,4 m oraz z 1,2-metrowym przewodem  KTC (Koss Touch Control), wyposażonym w zdalne sterowanie i mikrofon. Moduł pilot/mikrofon kompatybilny jest z iPhonem, iPadem i iPodem, a także z innymi modelami smartfonów i urządzeń. KTC pozwala użytkownikowi prowadzić rozmowy telefoniczne, sterować odtwarzaniem muzyki, a także regulować poziom głośności – wszystko za pomocą prostego naciśnięcia przycisku.

Słuchawki Koss ProDJ200 wykończone są miękkimi poduszkami wokółusznymi, które tworzą szczelną barierę pomiędzy użytkownikiem i światem zewnętrznym, a także pozwalają uzyskać ekstremalnie mocny bas. Funkcjonalność słuchawek zwiększa składana konstrukcja, umożliwiająca schowanie słuchawek do ochronnego etui, np. na czas podróży. 

Dane techniczne
Typ Nauszne
Przeznaczenie Uniwersalne
Impedancja (Ω) 38
Pasmo przenoszenia (Hz) 10 - 25 000
Konstrukcja Nie
Wtyk Nie
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Nie
Składanie Tak
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
Warunki dożywotniej gwarancji Koss - Warunki dożywotniej gwarancji Koss PDF [70.95K]
Warunki gwarancji Koss - Warunki gwarancji dla produktów marki Koss PDF [77.72K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław