Audeze
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Zamknięte słuchawki Audeze EL-8 to odpowiedź na potrzeby wymagających melomanów, którzy oczekują dźwięku w audiofilskiej jakości. Dzięki tej przenośnej, wokółusznej konstrukcji, perfekcyjnym brzmieniem można cieszyć się nie tylko w domu, lecz także poza nim – na spacerze, w pracy i podczas podróży.

Słuchawki zostały opracowane i produkowane są ręcznie w fabryce Audeze w Kalifornii. Przełomowe wzornictwo tego modelu to efekt współpracy z Designworks, oddziałem grupy BMW. Łącząc nowoczesny wygląd z autorską technologią planarną Audeze stworzyło jedyne w swoim rodzaju słuchawki, które zapewniają niezwykle precyzyjne brzmienie i które pozwalają wyróżnić się z tłumu.

Audeze EL-8 zamknięte lifestyle 1


O żywotności słuchawek w dużym stopniu decyduje wytrzymała, aluminiowa rama. Wokółuszne poduszki oraz pasek nagłowny wykonane są z ekologicznej skóry, zapewniając najlepszy dźwięk i najwyższy komfort użytkowania. Pasek nagłowny z łatwością dopasowuje się do dowolnego kształtu i wielkości głowy i jednocześnie zapewnia doskonałą wygodę nawet podczas wielogodzinnych sesji odsłuchowych.

Innowacyjne przetworniki planarne, znajdujące się wewnątrz wokółusznych muszli, gwarantują czysty i precyzyjny dźwięk, odkrywający przed użytkownikiem wszystkie detale zapisane w nagraniu. Niemal pozbawiona masy, cieńsza niż ludzki włos membrana, której powierzchnia jest jednocześnie trzy razy większa niż w typowych słuchawkach, zapewnia krótki czas reakcji, znacząco obniżone zniekształcenia, wyższą rozdzielczość i lepsze obrazowanie.

Audeze EL-8 zamknięte lifestyle 2

Opatentowana technologia przewodnika Uniforce oraz specjalne magnesy (Fluxor Magnet Arrays) sprawiają, że znikają zniekształcenia a muzyka odznacza się większym realizmem.  W słuchawkach zastosowano również firmową technologię Fazor, która przez odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów nadaje falom dźwiękowym odpowiedną formę skutecznie chroniąc konstrukcję przed rezonansem.

Słuchawki wyposażono w przewód z zamontowanym pilotem obsługującym urządzenia Apple.

Audeze EL-8 zamknięte lifestyle 3

Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Uniwersalne
Impedancja (Ω) 30
Pasmo przenoszenia (Hz) 10 - 50 000
Zniekształcenia (%) <0.1%
Długość przewodu (m) 2
Konstrukcja Zamknięta
Wtyk Jack (6.3mm)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Tak (iOS)
Futerał Nie
Ogólne
Waga kg 0.46
Materiał wykończenia Naturalna skóra
Test / Recenzja
Test Audio-Technica SR5BT (antyweb.pl GRUDZIEŃ 2016) - "... Ostatnio recenzowałem pozycję marki Audio-Technica dla graczy i byłem pod wrażeniem przemyślanej konstrukcji i dojrzałego dźwięku jak na słuchawki dla graczy. Bezprzewodowe SR5BT są dla odmiany całkowicie odmienną konstrukcją..." JPG [1.85M]
Test AUDIO-TECHNICA ATH-MSR7 (audiofanatyk.pl GRUDZIEŃ 2016) - "...W ramach prezentowanego gatunku słuchawek - tak od strony typu (budowy + przeznaczenie) jak i dźwięku - mogę zatem spokojnie zarekomendować MSR7 jako solidnego kompana ..." JPG [4.42M]
Test AUDIO-TECHNICA ATH-ANC9 (iMagazine Czerwiec 2015) - "W 1962 roku Matsushita Hideo stworzył w Tokio markę Audio-Technica. Sprzęty stworzone przez tego japońskiego producenta na stałe zapiszą się w światowej historii hi-fi." PDF [1.93M]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław