ATH-ES700

Kategoria
Słuchawki nauszne
799
sztuka
cena online
1 099 zł cena regularna

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Słuchawki zamknięte wokółuszne Audio-Technica ATH-ES700

Audio-Technica ATH-ES700 to wyjątkowe słuchawki, które są odpowiedzią na potrzeby dzisiejszych miłośników muzyki. Ta przenośna, kompaktowa konstrukcja gwarantuje wysoki komfort użytkowania i dostarcza fantastyczny dźwięk, wyróżniający się mocnym basem i detalicznością. Dzięki nowo opracowanym 42-milimetrowym przetwornikom z cewkami CCAW odtwarzają wszelkie niuanse muzyki i mogą pochwalić się pasmem przenoszenia rozciągającym się od niewiarygodnych 5 Hz do aż 30 Hz. Istotny udział w zagwarantowaniu tak szerokiego spektrum dźwięku, z mocą i potęgą zazwyczaj spotykaną w dużo większych słuchawkach, mają także zamknięte muszle wokółuszne. 

Zalety słuchawek ATH-ES700 wykraczają poza naturalny, wysokiej jakości dźwięk. Obudowy nauszników charakteryzują się nowoczesnym, atrakcyjnym wzornictwem, podkreślonym przez lustrzane wykończenie. Model ten przekonuje również komfortem użytkowania. Obracane i składane muszle wokółuszne ułatwiają przenoszenie słuchawek, a dołączone etui pozwala chronić ATH-ES700 przed przypadkowym uszkodzeniem, np. podczas przewożenia słuchawek. Do połączenia ze źródłem dźwięku służy 1,2-metrowy przewód, który idealnie sprawdza się w przypadku przenośnych urządzeń. 

Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Domowe
Impedancja (Ω) 36
Pasmo przenoszenia (Hz) 5 – 30000 Hz
Długość przewodu (m) 1.2
Konstrukcja Zamknięta
Wtyk Mini Jack (3.5mm)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Tak
Ogólne
Waga kg 0.15

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław