Słuchawki nauszne


Czasami chcemy niemal dosłownie otoczyć się wysokiej jakości dźwiękiem i odciąć od otaczającej rzeczywistości. Słuchawki wokółuszne, które można znaleźć w bogatym asortymencie sklepu tophifi.pl, są idealnym rozwiązaniem. Zaprojektowane przez najlepszych specjalistów i wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają trwałość i dostarczają to, co tak ważne dla miłośników muzyki. Zaawansowane przetworniki w połączeniu z perfekcyjnie dopracowanymi akustycznie obudowami słuchawek Audio-Technica, Audeze, Master & Dynamic i Bowers & Wilkins gwarantują idealnie czyste brzmienie z optymalnie odwzorowanymi niskimi i wysokimi tonami.
Doskonałą propozycją dla melomanów, którzy równie często słuchają muzyki w domu, jak i poza nim, są słuchawki nauszne. Mniejsze od konstrukcji z wokółusznymi muszlami, zachwycają funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Łatwe do przenoszenia, wykończone wysokiej jakości materiałami i wyposażone w zaawansowane komponenty łączą w sobie zalety tak oczekiwane przez użytkowników smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Wyposażane w przewody z wbudowanymi przyciskami zdalnego sterowania i mikrofonami pozwalają nie tylko słuchać muzyki, lecz także prowadzić rozmowy telefoniczne. Także w tej grupie, podobnie jak wśród wokółusznych, znajdziemy słuchawki zamknięte, słuchawki otwarte i słuchawki półotwarte, a także słuchawki tradycyjne, przewodowe, jak i słuchawki Bluetooth.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Status
Aktywna redukcja hałasu
Kategoria
Sterowanie + mikrofon
Złącze

Audio-Technica ATH-A1000Z

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
2 399

ATH-A1000Z to zamknięte słuchawki wokółuszne klasy hi-fi. Model ten zapewnia gwarantuje niezrównaną jakość dźwięku i przekonuje bardzo wysokim komfortem użytkowania. Słuchawki są ręcznie składane w Japonii, a ich luksusowy charakter podkreślają aluminiowe obudowy. 

Audio-Technica ATH-A2000Z

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
3 399

ATH-A2000Z to zamknięte słuchawki wokółuszne klasy hi-fi. Model ten zapewnia gwarantuje niezrównaną jakość dźwięku i przekonuje bardzo wysokim komfortem użytkowania. Słuchawki są ręcznie składane w Japonii, a ich luksusowy charakter podkreślają obudowy wykonane z czystego tytanu.

Audio-Technica ATH-A500X

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
799 zł
599

Audiofilskie, zamknięte słuchawki dynamiczne Audio-Technica ATH-A500x wykorzystujące nowo opracowane 53-mm przetworniki. Konstrukcja D.A.D.S. zapewnia głęboki bas, a miękkie poduszki wokółuszne i pałąk nagłowny z systemem 3D gwarantują wygodę i komfort użytkowania słuchawek. 

Prosimy o kontakt

Audio-Technica ATH-A550Z

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
759

Słuchawki zamknięte ATH-A550Z są najnowocześniejszą konstrukcją hi-fi z serii Art Monitor. Model ten wykorzystuje nowe przetworniki o średnicy 53 mm i gwarantuje wyśmienitą jakość i czystość dźwięku. Komfort użytkowania zwiększa innowacyjny pałąk nagłowny z systemem 3D. 

Audio-Technica ATH-A990Z

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
1 299

Model ATH-A990Z urzeczywistnia ideę wysokiej klasy słuchawek hi-fi, gwarantujących wyśmienitą jakość i czystość dźwięku. Słuchawki wyposażone są w lekkie, aluminiowe obudowy i nowo opracowane przetworniki. Komfort użytkowania zapewniają pałąk nagłowny z systemem 3D i miękkie poduszki wokółuszne. 

Audio-Technica ATH-AD1000X

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
3 399

ATH-AD1000X to otwarte słuchawki wokółuszne, które dzięki 53-mm przetwornikom z magnesami neodymowymi oraz cewkami CCAW dostarczają najwyższej jakości, naturalny dźwięk. Lekka konstrukcja umożliwia wielogodzinny odsłuch bez ryzyka zmęczenia, a 2-częściowy, samodopasowujący się pasek gwarantuje wysoki komfort użytkowania. 

Audio-Technica ATH-AD2000X

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
4 499 zł
4 149

ATH-AD2000X to audiofilskie słuchawki wokółuszne wyposażone w 53-mm przetworniki z magnesami neodymowymi i cewkami CCAW. Ten topowy model z serii High-Fidelity, wykorzystujący otwartą konstrukcję, zapewnia czyste i naturalne brzmienie wokali i instrumentów, głęboki i mocny bas oraz doskonałą równowagę tonalną. 

Prosimy o kontakt

Audio-Technica ATH-AD500X

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
709 zł
659

Audio-Technica ATH-AD500X to wokółuszne słuchawki otwarte, które dzięki miękkim poduszkom nauszników i samodopasowującemu się pałąkowi gwarantują komfort użytkowania, a dzięki dopracowanej konstrukcji i zaawansowanym przetwornikom zapewniają wysoką jakość dźwięku

Audio-Technica ATH-AD700X

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
899 zł
799

Wokółuszne słuchawki otwarte wyposażone w 53-mm przetworniki dynamiczne z magnesami neodymowymi i cewkami CCAW oraz przewód wykonany z miedzi PCOCC. Komfort odsłuchu zwiększa samodopasowujący się pałąk w systemie 3D. 

Audio-Technica ATH-AD900X

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
1 499 zł
1 399

Audio-Technica ATH-AD900X otwarte słuchawki wokółuszne z 53-mm przetwornikami wyposażonymi w neodymowe magnesy i cewki CCAW zapewniające przestrzenność dźwięku, czyste i naturalne brzmienie wokali oraz instrumentów, a także głęboki i mocny bas – wszystko przy zachowaniu równowagi tonalnej. 

Audio-Technica ATH-ANC70

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
749 zł
698

Audio-Technica ATH-ANC70 to wokółuszne słuchawki zamknięte, wyposażone w aktywny system redukcji szumu QuietPoint® i wykorzystujące 40-mm przetworniki. Komfort użytkowania zwiększa wbudowane zdalne sterowanie/mikrofon oraz nauszniki wykonane z pianki z pamięcią kształtu. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław