EPH-R52

Marka
Yamaha
Kategoria
Słuchawki douszne
399
sztuka
cena online
429 zł cena regularna

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Bydgoszcz

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Słuchawki douszne Yamaha EPH-R52

Słuchawki douszne Yamaha EPH-R52 to konstrukcja, która urzeczywistnia ideę stylowego słuchania muzyki. Specjalnie zaprojektowane 8,5-mm przetworniki współpracują z precyzyjnie zaprojektowaną obudową, gwarantując wysokiej jakości dźwięk z precyzyjnym, głębokim basem. Funkcjonalność modelu zwiększają mikrofon i pilot zdalnego sterowania, a także specjalne ząbkowane wkładki douszne, które zapewniają doskonałe dopasowanie słuchawek do uszu. Komfort użytkowania zwiększa możliwość zamocowania EPH-R52 na jeden z dwóch sposobów.


Skupienie na jakości dźwięku prowadzi do sprężystego i dobrze kontrolowanego basu oraz krystalicznie czystych sopranów

Obudowa słuchawek EPH-R52 została zaprojektowana tak, że przetwornik i kanał dźwiękowy układają się w jednej linii, dzięki czemu dźwięk z głośnika dostarczany jest bezpośrednio do bębenka usznego. Materiały o różnej twardości - ABS w przedniej części obudowy i ABS z poliwęglanem w tylnej sekcji - zostały wykorzystane w celu zredukowania niepożądanych drgań ograniczających przejrzystość dźwięku. Aby zapewnić precyzję brzmienia zewnętrzne elementy przetworników wykończono stopem manganu, który gwarantuje doskonałe właściwości tłumiące, a obudowy opracowano pod kątem skutecznego kontrolowania drgań. Ponadto specjalny kanał dostrajania dźwięku minimalizuje niekorzystne skoki w zakresie wysokotonowym. Dzięki temu bas pozostaje zwarty, co zapewnia większą przyjemność słuchania, a wysoki zakres może pochwalić się wyjątkową czystością, pozwalającą wyraźnie usłyszeć wszystkie niuanse instrumentów muzycznych.

Tłumiący stop manganowy utrzymuje niepożądane wibracje pod kontrolą

Słuchawki EPH-R52 wykorzystują specjalny stop składający się głównie z manganu. Stop pochłania drgania i w szerokim zakresie częstotliwości kontroluje absorpcję wibracji. Ponieważ jest to niemagnetyczny materiał, nie ma żadnego wpływu na magnes przetwornika i skutecznie poprawia parametry tłumienia wibracji.

Specjalnie zaprojektowane 8-mm przetworniki i membrana z niezwykle precyzyjną krawędzią styczną

Nowo opracowane przetworniki Yamahy wykorzystują wysokomagnetyczny magnes neodymowy. Ponadto membrana zaprojektowana jest z niezwykle precyzyjnymi krawędziami stycznymi, a kształt krawędzi i powierzchnia kopułki drgającego elementu przygotowane są tak, aby zapewnić optymalny ruch membrany w odniesieniu do poziomu głośności podczas odtwarzania. Pozwala to kompaktowym słuchawkom odtworzyć szerokie spektrum częstotliwości przy dostarczaniu mocnego dźwięku.

Ząbkowane wkładki douszne z doskonałym dopasowaniem i wysoką jakością dźwięku

Wkładki douszne wykonane są z dwóch rodzajów materiałów silikonowych – twardego i miękkiego. Sekcja, przez którą przepływa dźwięk, wykorzystuje twardy silikon, który poprzez ząbkowanie łączy elastyczność i wytrzymałość. Całość zachowuje swój kształt nawet po włożeniu do ucha i perfekcyjnym dopasowaniu do kanału dousznego. Ponadto, aby zapewnić komfortowe dopasowanie, wkładka douszna chroni także przed pogorszeniem jakości brzmienia wynikającego z ubytków dźwięku.

Kompaktowa obudowa wyposażona w port akustyczny, który umożliwia odtwarzanie głębokiego i czystego basu

Projekt obudowy optymalizuje także opór przepływu powietrza podczas działania membrany, który funkcjonuje jak wentylacja. Sama obudowa zwiększa precyzję odtwarzania głębokiego basu.

Proste, estetyczne wzornictwo z wysokiej jakości kolorowym wykończeniem

Wyróżnikiem słuchawek EPH-R52 jest proste wzornictwo, ozdobione jedynie charakterystycznym logo Yamahy umieszczonym na płaskiej części obudowy. Każdy model wykończony jest elegancką i udoskonaloną błyszczącą powłoką, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele przyszłych lat. Wybierz jeden z trzech pięknych kolorów.

Zdalne sterowanie umożliwiające sterowanie funkcjami i odbieranie połączeń w urządzeniach z iOS lub Androidem

Model EPH-R52 wyposażony jest w zdalne sterowanie, które pozwala odbierać połączenia w podłączonych urządzeniach z iOS lub Androidem. Ponadto za pomocą jednego przycisku można rozpoczynać lub kończyć odtwarzanie, a korzystając z analogowego kontrolera także precyzyjnie regulować poziom głośności.

Obustronne podparcie ucha: wybierz styl, który najbardziej ci odpowiada

Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, słuchawki EPH-R52 gwarantują wygodę użytkowania. Ponadto specjalny system obustronnego podparcia ucha pozwala nosić słuchawki na dwa różne sposoby - zarówno z przewodem poprowadzonym ponad uchem, co większą pewność zachowania stałej pozycji lub w tradycyjny sposób, gdy przewód swobodnie opada ze słuchawki. Obustronne podparcie ucha wykonane jest z elastycznego materiału elastomerowego, zapewniającego wygodne dopasowanie do kanału dousznego, co pozwala słuchać muzyki w komfortowy sposób.

Prążkowany przewód mniej podatny na skręcanie

Osłonę przewodu wykonano z prążkowanego materiału, którego zadaniem jest redukcja tarcia. Nie tylko ogranicza to możliwość splątania, lecz także pomaga zapewnić wysoką jakość dźwięku poprzez zredukowanie szumu tarcia w przewodzie. Prążkowany kabel ułatwia także wyjmowanie słuchawek i zdalnego sterowania podczas słuchania lub noszenia.

Dane techniczne
Typ Douszne
Przeznaczenie Mobilne
Impedancja (Ω) 16 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz) 20 Hz – 40 kHz
Długość przewodu (m) 1,2
Konstrukcja Nie
Wtyk Mini Jack (3.5mm)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Tak (Android/Windows)
Futerał Nie
Warunki gwarancji YAMAHA - Warunki gwarancji YAMAHA PDF [56.43K]
Katalog
Katalog Yamaha 2016-2017 - Sprawdź nowości technologiczne i produktowe Yamahy PDF [6.59M]
Ulotka systemu Yamaha MusicCast - Yamaha MusicCast - Domowy system bezprzewodowej muzyki PDF [1.89M]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław