Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Model ME05 to najbardziej zaawansowane słuchawki douszne w portfolio Master & Dynamic. O ich wyjątkowości decydują m.in. zastosowane materiały i wysokiej klasy elementy. Ręcznie wykańczane obudowy wykonane są z litego mosiądzu i pokryte zostały palladem. Wyróżniającą się stylistykę podkreślają grawerowanie, wykonane laserowo, i lustrzane detale, które odbijają światło.

Fantastyczne wzornictwo i doskonała jakość wykonania są dopełnieniem perfekcyjnego brzmienia. Specjalnie opracowane przetworniki o średnicy 8 mm współpracują z neodymowymi magnesami i gwarantują najwyższej jakości dźwięk. Ponadto idealne wyważenie słuchawek ułatwia komfortowe dopasowanie ME05 do uszu użytkownika.

Komfort użytkowania zwiększają wymienne końcówki silikonowe w czterech rozmiarach: XS, S, M i L. Model ME05 wykorzystuje płaskie, odporne na splątanie przewody. Pod gumową izolacją znajdują się przewodniki wykonane z miedzi beztlenowej – materiału gwarantującego czystość dźwięku i ograniczającego możliwość powstawania szumu. 1,2-metrowy kabel wyposażony jest we wbudowane zdalne sterowanie/mikrofon (dla iUrządzeń).

Dane techniczne
Typ Douszne
Przeznaczenie Mobilne
Impedancja (Ω) 16 Ω
Długość przewodu (m) 1.20
Konstrukcja Nie
Wtyk Mini Jack (3.5mm)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
Ogólne
Waga kg 0.21

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław