Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Słuchawki Sennheiser Momentum 2 AEG urzeczywistniają dążenie projektantów do uzyskania najwyższej wydajności. Ta zamknięta konstrukcja wokółuszna łączy optymalną izolację od hałasu i komfort użytkowania z wysoką jakością dźwięku i perfekcyjnym wykończeniem.

Model Momentum 2 AEG manifestuje fascynację projektantów precyzyjnym i detalicznym brzmieniem. Tę dźwiękową jakość podkreślają bezkompromisowe materiały, które wykorzystano do budowy słuchawek – szczotkowana stal i najlepsza skóra. Dzięki temu słuchawki Sennheisera działają na wszystkie zmysły, od słuchu, przez wzrok, aż do dotyku

Wewnątrz wokółusznych muszli, wykończonych skórą, pracują 18-omowe przetworniki z neodymowymi magnesami. Duże membrany, będące znakiem firmowym Momentum, zapewniają bogaty w detale dźwięk, który wyróżnia się czystością, naturalnością i potęgą. Dzięki temu słuchawki doskonale sprawdzają się podczas odtwarzania nagrań zapisanych w formatach wysokiej rozdzielczości.

Dopełnieniem wysokiej jakości dźwięku jest funkcjonalna konstrukcja. Nieużywane słuchawki można złożyć, co ułatwia ich przewożenie. Wygodę użytkowania zwiększa przewód ze zintegrowanym pilotem zdalnego sterowania. Moduł ten pozwala odbierać połączenia telefoniczne, regulować głośność i rozpoczynać/zatrzymywać odtwarzanie muzyki. Zastosowany układ kompatybilny jest z wieloma smartfonami i przenośnymi odtwarzaczami na rynku (Samsung Galaxy i większość urządzeń z systemem Android).

Dane techniczne
Typ Nauszne
Przeznaczenie Nie
Impedancja (Ω) 480
Pasmo przenoszenia (Hz) 16 - 22 000
Zniekształcenia (%) < 0,5%
Długość przewodu (m) 1.4
Konstrukcja Zamknięta
Wtyk Mini Jack (3.5mm)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Sterowanie + mikrofon Tak (Android/Windows)
Futerał Tak
Ogólne
Waga kg 0.640

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław