Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne MW50 to najnowocześniejsza konstrukcja, która pomaga skupić się na tym, co najważniejsze – jakości i pięknie dźwięku. Zaprojektowane z myślą o dekadach użytkowania wykorzystują najlepsze materiały i zachwycają funkcjonalnością oraz komfortem, będące konsekwencją zastosowania m.in. składanej konstrukcji i bezprzewodowej łączności Bluetooth 4.1 z gwarantującym wysoką jakość dźwięku kodekiem aptX.

Wyeksponowana, w pełni aluminiowa antena zapewnia najlepszy w klasie zasięg komunikacji, a zaawansowane, 40-milimetrowe przetworniki z elementami z berylu gwarantują doskonałą akustykę i niezwykle detaliczny, ekspansywny dźwięk. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, o 1/3 lżejszej niż w przypadku MW60, słuchawki MW50 są idealnym bezprzewodowym modelem przeznaczonym do wykorzystania w domu, w pracy i podczas podróży.

Projektanci Master & Dynamic wyposażyli swoje słuchawki w dwa wbudowane mikrofony wielokierunkowe oraz odłączany przewód o długości 1,25 m. Dzięki niemu słuchawki mogą pracować również w trybie pasywnym, nie tylko jako konstrukcja bezprzewodowa. Swoją autonomię MW50 zawdzięczają wbudowanemu akumulatorowi, który zapewnia energię na 16 godzin słuchania muzyki, bez potrzeby ładowania baterii.

Najwyższą jakość produktu podkreśla luksusowe wykończenie pałąka nagłownego skórą bydlęcą i miękką skórą jagnięcą. Ta druga została również wykorzystana do wykończenia muszli nausznych – pod nią znajduje się pianka z funkcją pamięci. Nieużywane słuchawki na czas podróży można złożyć na płasko, co umożliwiają specjalne zawiasy. 

Dane techniczne
Typ Nauszne
Przeznaczenie Domowe
Impedancja (Ω) 32
Konstrukcja Nie
Wtyk Nie
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Nie
Ogólne
Waga kg 0.240
Test / Recenzja
Master & Dynamic MW50 - test "T3" - Przepięknie wykonane audiofilskie słuchawki klasy premium, których styl rozpala zmysły równie udanie, co ich brzmienie. PDF [236.45K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław