Słuchawki

Promocja

NightHawk + DragonFly Black

Kategoria
Słuchawki
1 999
komplet
2 943 zł
1x

NightHawk

Audioquest Słuchawki nauszne
1x

DragonFly Black

Audioquest Akcesoria Hi-Fi

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Słuchawki półotwarte AudioQuest NightHawk

NightHawk to półotwarte słuchawki wokółuszne, które jeszcze przed wprowadzeniem na rynek zostały uhonorowane tytułami 2015 CES Innovation Awards Honoree w kategorii słuchawek oraz 2015 CES Best of Innovation Winner za proekologiczną konstrukcję i technologię nienaruszającą równowagi ekologicznej. Za pomocą tej wyjątkowej konstrukcji AudioQuest wyznacza kierunek rozwoju słuchawek zarówno pod względem stosowania najnowszej techniki, jak i przekraczania granic, w których jakość, innowacyjność i zrównoważony rozwój zostają urzeczywistnione przy zachowaniu przystępnej ceny. Każdy szczegół modelu NightHawk został starannie zoptymalizowany tak, aby zapewnić najwyższy poziom zaawansowania pod względem akustyki, ergonomii i estetyki. 

AudioQuest-NightHawk

Muszle słuchawek NightHawk wykonane są z niezwykłego materiału zwanego „ciekłym drewnem”, który zapewnia niesamowite właściwości akustyczne i jednocześnie jest przyjazny dla środowiska. Wyrafinowane muszle słuchawek zostały zainspirowane obudowami kolumn głośnikowych i wykorzystują specjalne wsporniki, które zwiększają strukturalną integralność i minimalizują niepożądany rezonans i wibracje. Wewnętrzne powierzchnie obudów starannie pokryto powłoką z elastomeru, aby jeszcze bardziej ograniczyć szkodliwe wibracje, podczas gdy materiał tłumiący, składający się z mieszaniny wełny i poliestru, zapewnia niezwykle gładkie, naturalne pasmo przenoszenia. 

AudioQuest-NightHawk

NightHawk to pierwsze, całkowicie oryginalne słuchawki wykorzystujące elementy wydrukowane w technologii 3D – bioniczna maskownica, która wykorzystuje złożoną kratownicę w kształcie przestrzennego diamentu, rozprasza dźwięk i ogranicza rezonans. 50-mm „tłokowe” przetworniki wyposażone są w membrany z biocelulozy, materiału cechującego się niesamowitą sztywnością oraz brakiem rezonansu i efektu break-up’u. Z kolei specjalny, opatentowany układ napędowy znacząco redukuje zniekształcenia intermodulacyjne. 

AudioQuest-NightHawk

 

 

Przetwornik C/A DragonFly Black ze wzmacniaczem słuchawkowym i przedwzmacniaczem

 

DragonFly Black wraz ze swoim bardziej zaawansowanym bratem DragonFly Red, tworzy rodzinę rewolucyjnych urządzeń poprawiających jakość twojej muzyki.

AudioQuest DragonFly Red i DragonFly Black

DragonFly Black, podobnie jak poprzednik DragonFly 1.2, to niezwykle wszechstronne urządzenie, które w niewielkiej obudowie łączy moduł przetwornika C/A USB, wzmacniacza słuchawkowego i przedwzmacniacza. Ta wyjątkowa konstrukcja pozwala uzyskać prawdziwy dźwięk hi-fi nie tylko z komputera lub laptopa (Windows, OS X), lecz także z urządzeń przenośnych, smartfonu i tabletu, z systemem Android lub iOS.

Instalacja DragonFly’a jest niezwykle prosta i sprowadza się do podłączenia urządzenia do portu USB źródła dźwięku, np. komputera lub laptopa.

DragonFly w konfiguracji z laptopem i słuchawkami AudioQuest Nighthawk

W przypadku urządzeń przenośnych (tablet, smartfon) wymagana jest przejściówka Apple ze złącza Lightning na USB (Apple camera adapter) lub adapter AudioQuest dla Androida (DragonTails USB).

AudioQuest DragonFly podłączony do smartfona za pomocą adaptera

Do wyjścia mini-jack użytkownik może podłączyć praktycznie dowolny sprzęt – słuchawki, np. AudioQuest Nighthawk, aktywne kolumny głośnikowe, przedwzmacniacz lub wzmacniacz. Dzięki temu natychmiast po podłączeniu modelu DragonFly Black można cieszyć się czystszym, precyzyjniejszym, bardziej naturalnym i pięknym dźwiękiem. 

Sposoby podłączenia DragonFly Black i DragonFly Red

Sprawdź także ciekawe połączenie DragonFly`a do komputera za pośrednictwem małego robaczka Jitterbug. To rozwiązanie pozwoli Ci dodatkowo wzmocnić efekt czystości dźwięku, zapewniając jeszcze lepsze doświadczenie muzyczne. 

AudioQuest DragonFly podłączony do komputera poprzez Jitterbuga

Piękna muzyka z komputerów i urządzeń mobilnych

Wprowadzony w 2012 r., i natychmiast entuzjastycznie przyjęty, model DragonFly zbudował pomost pomiędzy audiofilami i nowoczesnymi miłośnikami muzyki. Ta wyjątkowa konstrukcja w jednej niewielkiej obudowie łączyła przetwornik cyfrowo-analogowy USB, wzmacniacz słuchawkowy i przedwzmacniacz. DragonFly, podłączony do portu USB, omijał standardowe obwody audio komputera i dzięki temu dostarczał do słuchawek, głośników aktywnych bądź systemu audio czysty, bardziej naturalny i piękny dźwięk. Niewielki, w przystępnej cenie, łatwy w użyciu i niezwykle efektywny, DragonFly zdobył wiele tytułów, m.in. „Computer Audio Component of the Year” i „Budget Component of the Year” (Stereophile), „Digital Product of the Year” (Tone Audio) – wszystkie już w 2012 r. – oraz przyznaną przez redakcję magazynu „What Hi-Fi?” nagrodę „Product of the Year” w 2014 r.

NightHawk
Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Uniwersalne
Impedancja (Ω) 25Ω
Konstrukcja Półotwarta
Złącze 3,5 mm (Mini Jack), 6,3 mm (Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Tak
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Tak
DragonFly Black
Sekcja przetwornika
Częstotliwość próbkowania 96
Współczynnik bitowy Nie
Wejścia
Cyfrowe Coaxial Nie
Cyfrowe Optyczne Nie
USB Nie
AES/EBU Nie
HDMI Nie
Wyjścia
RCA Nie
XLR (zbalansowane) Nie
Test / Recenzja
Audioquest NIGHTHAWK - test "Audio" - Firma Audioquest produkuje sprzęt audio od ponad 30 lat, jej specjalnością są kable, chociaż od jakiegoś czasu urozmaica ofertę; nie wchodzi jeszcze w duże „klocki”, ale w nowoczesne akcesoria i właśnie słuchawki; nie mogą one być byle jakie, z powodu reputacji firmy i pułapu cenowego. Audioquest mierzy wysoko. PDF [345.89K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław