musical fidelity


Antony Michaelson to wykształcony klarnecista klasyczny, którego największym dokonaniem w świecie audio jest... stworzenie firmy Musical Fidelity. Antony rozczarowany tym, co oferowały konstrukcje dostępne na rynku, zamiast dalej szukać urządzeń, które spełnią jego oczekiwania, postanowił zaprojektować je samemu. I tak w 1982 r. zrodziła się firma Musical Fidelity. Fundamenty każdej konstrukcji stanowiły perfekcyjne brzmienie, przemyślane wzornictwo i budowa oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Do dzisiaj urządzenia Musical Fidelity to projekty, w których pasja do muzyki łączy się z dążeniem do tworzenia sprzętu hi-fi, który potrafiłby dokładnie ją odwzorować. Niemal od samego początku projekty, które opracowywał Antony Michaelson, były synonimem sprzętu high-end za niewygórowaną cenę. W portfolio Musical Fidelity znaleźć można pełną gamę produktową, ciągle wzbogacaną o najnowsze trendy technologiczne, np.: przedwzmacniacze, końcówki mocy, odtwarzacze CD, przetworniki C/A, a także kontrolery muzyczne.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

Musical Fidelity M1 DAC

Musical Fidelity
Przetworniki C/A
2 299
sztuka

Przetwornik C/A obsługujący sygnały cyfrowe w rozdzielczości aż do 192 kHz/24 bitów i wyposażony w złącza cyfrowe, m.in. gniazdo optyczne, koaksjalne, AES/EBU oraz USB.

Prosimy o kontakt
M1 PWR
Wyprzedaż

Musical Fidelity M1 PWR

Musical Fidelity
Wzmacniacze mocy
3 999 zł
1 699
sztuka

Wzmacniacz mocy Musical Fidelity M1 PWR zaprojektowany z myślą o stworzeniu wraz z odtwarzaczem strumieniowym M1 Clic doskonałego akustycznie i wizualnie systemu audio. Łączy je nie tylko wspólna stylistka i jednakowe wymiary, ale także projekt wewnętrzny.

Prosimy o kontakt

Musical Fidelity V90-AMP

Musical Fidelity
Wzmacniacze zintegrowane
699
sztuka

V90-AMP to perfekcyjnie zaprojektowany wzmacniacz zintegrowany, który łączy niesamowitą muzykalność z zadziwiająco kompaktowymi rozmiarami.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław