classe


Classé to czołowy producent high-endowych urządzeń audio i video. Pierwszy wzmacniacz tej kanadyjskiej firmy powstał w 1980 r. i był efektem poszukiwania doskonałego brzmienia. Od tego czasu pasja i oddanie są inspiracją przy projektowaniu każdego kolejnego urządzenia Classé. Od samego początku firma wyróżnia się szerokim wykorzystaniem technologii cyfrowej. Nad każdym z komponentów Classé pracują specjaliści odpowiedzialni za doskonałe przygotowanie analogowej i cyfrowej ścieżki audio, oprogramowania i inżynierii mechanicznej. Całość produkcji odbywa się w iście laboratoryjnych warunkach. Wysoka jakość wykonania osiągana jest dzięki stosowaniu najlepszych technologii, którym towarzyszą liczne etapy inspekcji i testów. Wykorzystanie wyselekcjonowanych podzespołów, z których część jest produkowana specjalnie dla Classé, jest gwarancją doskonałych osiągów i niezawodności każdego urządzenia firmy.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów
CA-2300
Promocja

Classe CA-2300

Classe
Wzmacniacze mocy
32 000 zł cena regularna
20 000
cena on line

2-kanałowy wzmacniacz o mocy 300 W na kanał wyposażony w ICTunnel, rozwiązanie zapewniające optymalną temperaturę pracy urządzenia.

Classe CA-5300

Classe
Wzmacniacze AV
42 500
sztuka
cena online

5-kanałowy wzmacniacz AV Classe CA-5300 z najnowszej serii Delta. Urządzenie uzyskuje moc 300 W na kanał i wyróżnia się ogromną wydajnością i wyszukanymi rozwiązaniami zapewniającymi doskonałą stabilność.

Brak produktu
CA-M600
Promocja

Classe CA-M600

Classe
Wzmacniacze mocy
31 500 zł cena regularna
18 000
cena on line

Wzmacniacz mocy z serii Delta urzeczywistniający najlepsze cechy prestiżowej marki Classé: innowacyjność, osiągnięcia technologiczne oraz wytrawny kunszt. CA-M600 to high-endowy monoblok o mocy 600 W przy 8 Ω i pasmie przenoszenia od 1 Hz do 100 kHz.

Classe CP-700

Classe
Przedwzmacniacze
32 000
sztuka
cena online

Stereofoniczny przedwzmacniacz zaprojektowany pod kątem wierności brzmienia. Urządzenie wyposażone jest w wejścia/wyjścia XLR oraz RCA i wyróżnia się zbalansowaną ścieżką sygnałową.

Brak produktu
CP-800 v2
Promocja

Classe CP-800 v2

Classe
Przedwzmacniacze
29 000 zł cena regularna
18 000
cena on line

Przedwzmacniacz stereo łączący funkcje analogowego przedwzmacniacza oraz przetwornika C/A, wyposażony m.in. w asynchroniczne wejścia USB.

Classe CT-2300

Classe
Wzmacniacze mocy
31 000
sztuka
cena online

2-kanałowy wzmacniacz mocy uzyskujący 300 W na kanał. Urządzenie wyposażone jest w IC Tunnel i wyróżnia się ponadprzeciętną wydajnością i rozwiązaniami zapewniającymi doskonałą stabilność.

Brak produktu

Classe CT-5300

Classe
Wzmacniacze AV
42 000
sztuka
cena online

5-kanałowy wzmacniacz mocy uzyskujący 300 W na kanał. CT-5300 wyposażone jest w IC Tunnel, złożony z sensora i mikroprocesora, kontrolujący i zarządzający temperaturą wewnątrz urządzenia.

Brak produktu

Classe CT-M300

Classe
Wzmacniacze mocy
24 500
sztuka
cena online

CT-M300 - wzmacniacz mono uzyskujący moc 300W przy 8 Ω. W konstrukcji urządzenia projektanci zastosowali m.in. ICTunnel™, na który składa się sensor i mikroprocesor kontrolujący i zarządzają temperaturą wewnątrz urządzenia.

Brak produktu

Classe CT-M600

Classe
Wzmacniacze mocy
31 000
sztuka
cena online

CT-M600 - wzmacniacz mono osiągający moc 600 W przy 8 Ω. W konstrukcji urządzenia projektanci zastosowali m.in. ICTunnel™, na który składa się sensor i mikroprocesor kontrolujący i zarządzają temperaturą wewnątrz urządzenia.

Brak produktu

Classe CT-SSP

Classe
Procesory AV
42 500
sztuka
cena online

10-kanałowy przedwzmacniacz/procesor AV Classe CT-SSP wyposażony w połączenia zbalansowane i single ended dla każdego kanału, port HDMI, układ DSP oraz zestaw kodeków, m.in. Dolby TrueHD i DTSHD Master Audio.

Brak produktu

Classe Sigma 2200i

Classe
Wzmacniacze zintegrowane
22 500
sztuka
cena online

Classé Sigma 2200i jest zintegrowanym wzmacniaczem stereo. Urządzenie dostarcza moc 200 W na kanał (8 Ω), a dzięki bogatemu wyposażeniu, m.in. w port USB, funkcje sieciowe, złącza HDMI, dotykowy wyświetlacz, idealnie sprawdzi się jako podstawa najnowocześniejszego systemu hi-fi.  

Classe Sigma AMP2

Classe
Wzmacniacze mocy
16 000
sztuka
cena online

Classé Sigma AMP2 to stereofoniczny wzmacniacz mocy. Urządzenie wykorzystuje impulsowe technologie (SMPS,  PFC) i zapewnia moc 200 W/kanał. Nowy wzmacniacz Class D gwarantuje szeroki zakres dynamiki, rozszerzone pasmo przenoszenia i ogromne bogactwo szczegółów harmonicznych, czego konsekwencją jest wysokiej jakości dźwięk. 

Brak produktu

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław