bluesound


Marka Bluesound powstała jako efekt dążenia technologicznych wizjonerów i muzycznych pasjonatów do stworzenia bezprzewodowego systemu hi-fi na miarę XXI wieku, który oferowałby nie tylko znakomitą funkcjonalność sieciową i strefową, ale przede wszystkim wspaniałe, audiofilskie brzmienie muzyki. Inżynierowie i założyciele firmy NAD, którzy od lat 70. stanowią trzon świata hi-fi, połączyli swoje siły z programistami oraz projektantami zaawansowanych konstrukcji głośnikowych PSB, opracowując całą grupę urządzeń, tworzących spójny i w pełni funkcjonalny strefowy ekosystem High Resolution Audio. W komponentach Bluesound zastosowano wiele autorskich, często przełomowych technologii, rozwiniętych na potrzeby najbardziej zaawansowanych konstrukcji klasy high-end, jakie możemy znaleźć wśród flagowych modeli z oferty NAD. To właśnie dzięki audiofilskiej klasy przetwornikom C/A, amplifikacji Direct Digital™ oraz znakomitej jakości głośnikom, Bluesound brzmi tak wspaniale, że po prostu nie ma sobie równych w tej dziedzinie. Za sprawą systemu Bluesound muzyka zabrzmi nie tylko w twojej głowie, lecz także w całym pokoju lub domu, aby każdy mógł ją usłyszeć.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
BP100
Nowość

Bluesound BP100

Bluesound
Akcesoria Hi-Fi
349
sztuka
cena online

Battery Pack BP100 do głośnika bezprzewodowego Bluesound Pulse Flex.

Brak produktu

Bluesound DUO

Bluesound
Bluesound
2 999
cena online

System głośnikowy składający się z dwóch kolumn podstawkowych oraz aktywnego subwoofera 110W. Idealne uzupełnienie dla odtwarzacza strefowego POWERNODE, z którym może stworzyć znakomity system audio.

2 999 zł cena regularna
2 199
sztuka
cena online

Kompaktowy zestaw głośnikowy składający się z aktywnego subwoofera i dwóch kolumn głośnikowych z pełnozakresowymi przetwornikami. Subwoofer zasilany jest przez wzmacniacz o ciągłej mocy 110 W, a cały system opracowano z myślą o odtwarzaniu 24-bitowego dźwięku.

NODE 2
Bestseller

Bluesound NODE 2

Bluesound
Bluesound
2 499
sztuka
cena online

NODE 2 to bezprzewodowy odtwarzacz strumieniowy, który umożliwia strumieniowanie cyfrowej muzyki do dowolnego systemu audio. Urządzenie obsługuje pliki wysokiej rozdzielczości, radio internetowe i zapewnia dostęp do serwisów w chmurze. Całością steruje się za pomocą aplikacji BluOS.

NODE N100 black
Wyprzedaż

Bluesound NODE N100 black

Bluesound
Bluesound
1 999 zł cena regularna
1 599
sztuka
cena online

Bezprzewodowy odtwarzacz strefowy systemu Bluesound (192 kHz / 24 bity), przeznaczony do podłączenia do istniejącego systemu audio lub zestawu kina domowego. Dodaje komplet funkcji sieciowych i zapewnia odtwarzanie strefowe.

Bluesound POWERNODE 2

Bluesound
Bluesound
3 999
sztuka
cena online

Bluesound POWERNODE 2 to bezprzewodowy odtwarzacz strumieniowy, wyposażony w doskonały wzmacniacz Direct Digital o mocy 60 W (8 Ω). Urządzenie zapewnia dostęp do radia internetowego i serwisów w chmurze, obsługuje pliki wysokiej rozdzielczości i może odtwarzać muzykę przesyłaną poprzez Wi-Fi lub Bluetooth (aptX). 

POWERNODE N150 black
Wyprzedaż
2 999 zł cena regularna
1 499
cena online

Bezprzewodowy odtwarzacz strefowy systemu Bluesound, wyposażony we wzmacniacz Direct Digital 2 x 50W. Wystarczy, że podłączysz do niego swoje kolumny lub zestaw Bluesound DUO, a stworzy funkcjonalny, samodzielny system audio. 

Brak produktu
PULSE
Wyprzedaż

Bluesound PULSE

Bluesound
Bluesound
2 999 zł cena regularna
1 899
cena online

Bezprzewodowy odtwarzacz strefowy systemu Bluesound (192 kHz / 24 bity), Wbudowany wzmacniacz 80W oraz głośniki, pozwalają na umieszczenie w dowolnym pomieszczeniu Twojego domu.

Brak produktu

Bluesound PULSE 2

Bluesound
Bluesound
3 699
sztuka
cena online

PULSE 2 jest kompaktowym strumieniowym systemem głośnikowym, wykorzystującym trzy zaawansowane przetwornik. Głośniki zasilane są przez trzy wzmacniacze Direct Digital o łącznej mocy 80 W, a cały system zapewnia perfekcyjny, 24-bitowy dźwięk. Atutem urządzenia jest także wbudowana łączność Wi-Fi i Bluetooth aptX.

Brak produktu

Bluesound PULSE FLEX

Bluesound
Bluesound
1 699
sztuka
cena online

PULSE FLEX to niewielki, bezprzewodowy głośnik, który łączy w sobie wydajność i mobilność. Urządzenie zapewnia dostęp do radia internetowego i serwisów w chmurze, wyposażone jest w łączność Wi-Fi i Bluetooth aptX, a dzięki opcjonalnemu akumulatorowi może przez aż 8 godzin pracować bez konieczności podłączania głośnika do prądu. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław