audio analogue


Włoska marka Audio Analogue na dobre wpisała się w krajobraz producentów audiofilskich urządzeń. Firma powstała w 1995 r. w Toskanii i jest przykładem udanego połączenia wiedzy inżynierskiej z zakresu elektroniki z doświadczeniem ekspertów odpowiedzialnych za brzmienie. W świecie audiofilskim Audio Analogue uchodzi za firmę, która potrafi spełnić oczekiwania nawet wymagających miłośników muzyki. Od początku swojej działalności głównym celem firmy było tworzenie urządzeń, które potrafią zaprezentować dźwięk o wysokiej jakości. Wszystko po to, by zagwarantować ogromną przyjemność słuchania muzyki, jaką pozwalają dostarczyć najnowsze systemy audio. W procesie projektowym biorą udział inżynierowie, projektanci, jak i menedżerowie. Dzięki temu wpływ na dostrojenie poszczególnych urządzeń ma szerokie grono profesjonalistów, którzy wspólnie pracują nad ostatecznym efektem, który mogą usłyszeć użytkownicy komponentów Audio Analogue.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

Audio Analogue Crescendo - Wzmacniacz zintegrowany

Audio Analogue
Wzmacniacze zintegrowane
2 599
sztuka
cena online

Wzmacniacz zintegrowany o mocy 50 W przy 8 Ω wyposażony w pięć wejść liniowych, z których jedno można z łatwością skonfigurować w trybie "by-pass", co pozwala wykorzystać Crescendo w systemie kina domowego.

Brak produktu

Audio Analogue Crescendo CD

Audio Analogue
Odtwarzacze CD / SACD
2 599
sztuka
cena online

Odtwarzacz CD Crescendo to system wchodzący w skład znakomitej linni Armonia której celem było wykorzystanie pasji, technologii oraz dźwięku, aby uzyskać najwyższy możliwy poziom muzykalności.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław