Wzmacniacze AV


Wzmacniacze AV

Wzmacniacz AV to konstrukcja, która wraz z procesorem AV pozwala stworzyć najbardziej bezkompromisowe kino domowe. Wielokanałowe końcówki mocy są źródłem niemal nieograniczonej energii, która zostaje urzeczywistniona w postaci najwyższej jakości dźwięku. Dzięki temu filmowe efekty specjalne przekonują niezwykłą realnością i niemal przenoszą widzów do centrum akcji widocznej na ekranie, a muzyka staje się tak rzeczywista, jak byś był uczestnikiem wydarzenia na żywo.

Stając przed koniecznością wyboru odpowiedniego urządzenia i zadając sobie pytanie jaki wzmacniacz AV będzie odpowiedni, warto określić ile kanałów ma obsługiwać końcówka mocy i w jak dużym pomieszczeniu będzie pracowało kino domowe. Dzięki tym informacjom wśród szerokiej grupy urządzeń AV dostępnych w sklepie tophifi.pl, m.in. firm Classe, NAD, Rotel i Yamaha, z łatwością będzie można znaleźć konstrukcję optymalnie dopasowaną do oczekiwań przyszłego użytkownika.

Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena
Typ wzmacniacza
Analogowe XLR

Classe CA-5300

Classe
Wzmacniacze AV
42 500
sztuka
cena online

5-kanałowy wzmacniacz AV Classe CA-5300 z najnowszej serii Delta. Urządzenie uzyskuje moc 300 W na kanał i wyróżnia się ogromną wydajnością i wyszukanymi rozwiązaniami zapewniającymi doskonałą stabilność.

Brak produktu

Classe CT-5300

Classe
Wzmacniacze AV
42 000
sztuka
cena online

5-kanałowy wzmacniacz mocy uzyskujący 300 W na kanał. CT-5300 wyposażone jest w IC Tunnel, złożony z sensora i mikroprocesora, kontrolujący i zarządzający temperaturą wewnątrz urządzenia.

Brak produktu

Yamaha MX-A5000

Yamaha
Wzmacniacze AV
13 199
sztuka
cena online

Absolutny realizm, procesor AV Yamaha MX-A5000, potężna moc. 11-kanałowy wzmacniacz mocy z serii Aventage zapewniający najwyższej klasy parametry. Niewiarygodnie czysty, transparentny sygnał przy każdym poziomie mocy. Niezwykle sztywne chassis, podzespoły zapewniające wysoką jakość dźwięku i niezawodne połączenie zbalansowane dla optymalnej wydajności przy zachowaniu elastyczności budowy całego systemu.

Rotel RMB-1555

Rotel
Wzmacniacze AV
7 699
sztuka
cena online

Rotel RMB-1555 jest znakomitym wielokanałowym wzmacniaczem AV z mocą wyjściową na poziomie 120 W na kanał przy 8 Ω. RMB-1555 wykazuje się precyzyjną kontrolą pozwalającą pokazać we właściwy sposób zarówno niuanse dźwiękowe, jak i patos.

Brak produktu

Rotel RMB-1565 V2 (czarny)

Rotel
Wzmacniacze AV
4 799 zł cena regularna
3 499
sztuka
cena online

Wzmacniacz AV Rotel RMB-1565 został zaprojektowany na bazie tej samej doskonałej architektury Class D, jak w przypadku RMB-1575, ale wykorzystuje nieco mniejszą moc 100 watów na każdy z pięciu kanałów przy 8 ohmach.

Brak produktu

Rotel RMB-1575 (czarny)

Rotel
Wzmacniacze AV
11 699
sztuka
cena online

5-kanałowy wzmacniacz zapewniający 250 W na kanał przy 8 Ω. Wzmacniacz AV RMB-1575 został zaprojektowany w oparciu o audiofilską wysokoprądową architekturę, a do jego budowy wykorzystano wyselekcjonowane podzespoły.

Brak produktu

Rotel RMB-1585

Rotel
Wzmacniacze AV
13 499
sztuka
cena online

Model RMB-1585 jest flagowym wzmacniaczem kina domowego Rotela. Urządzenie zapewnia potężne brzmienie i dźwiękową finezję. Z pięcioma kanałami, każdym zdolnym do produkowania 200 W mocy ciągłej, RMB-1585 potrafi kontrolować dowolny system AV.

Brak produktu

NAD T977

NAD
Wzmacniacze AV
11 999
sztuka
cena online

NAD T977 jest niezwykle mocnym, 7-kanałowym wzmacniaczem AV, który potrafi zapewnić muzyczną moc, jakiej oczekują miłośnicy filmów. Wspólnie z T 187, przedwzmacniaczem z procesorem dźwięku przestrzennego, tworzy wyrafinowany system kina domowego.

Brak produktu

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław