Top Hi-Fi
ilość: 0 / suma: 0
{TOP_SELECT}
Soundbary
YSP-4300 Yamaha
cena online
6 299 zł/sztuka
cena regularna: 6 499
Dostępność: Wysyłamy do 48 godzin
Kolor:

  Smukły cyfrowy projektor dźwięku z wysokiej jakości brzmieniem i bezprzewodowy aktywny subwoofer dostarczają wybitnie dojrzały dźwięk przestrzenny z połączeń bezprzewodowych i cyfrowego USB.


  • Połączenie soundbaru wyróżniającego się wysoką jakością dźwięku i specjalnie dostrojonego bezprzewodowego aktywnego subwooferu
  • Soundbar z prawdziwie wysokiej jakości dźwiękiem z grupą 22 głośników i mocnymi przetwornikami niskotonowymi
  • Bezprzewodowy subwoofer z technologią Advanced YST reprodukuje bogaty i mocny bas
  • Stosując YIT-W12TX możesz również cieszyć się muzyką z wysokiej jakości dźwiękiem bezprzewodowym
  • Technologia cyfrowego projektora dźwięku reprodukuje prawdziwe brzmienie dookólne
  • 10 programów CINEMA DSP
  • IntelliBeam automatycznie konfiguruje optymalne pole dźwiękowe
  • HDMI (4 wejścia/1 wyjście) z 4K Pass-Through, 3D i funkcjonalnością CEC
  • Radio FM z RDS i pamięcią 40 stacji
  • Niski stylowy projekt zapewnia łatwość ustawienia z przodu telewizora
  • Bezprzewodowy aktywny subwoofer zapewnia elastyczność ustawienia
  • Cyfrowe połączenie USB dla iPoda/iPhona/iPada i urządzeń USB
  • TV Remote Repeater do transmisji sygnału
  Soundbar dostarcza wysokiej jakości, obszerny dźwięk dookólny


   

  Soundbar wykorzystuje 22 głośniki wiązek kontrolowane przez technologię Yamahy YSP zapewniającą produkowanie wyraźnych wiązek gwarantujących ekstremalnie wysokiej jakości dźwięk przestrzenny. Dalsza poprawa jakości brzmienia jest efektem zastosowania dwóch mocnych głośników niskotonowych o średnicy 6,5 cm umieszczonych w dużej obudowie. Aluminiowa konstrukcja tłumi niepożądane wibracje. Efektem jest pole dźwięku stanowiące przestrzeń dla wyśmienitego wrażenia dookólnego i wybitnego obrazowania.

  Bezprzewodowy subwoofer z technologią Advanced YST odtwarzającą bogaty i mocny bas  Subwoofer ma duże przetworniki o średnicy 16 cm i wykorzystuje wyjątkową technologię Yamahy Advanced YST, która zapewnia czysty i mocny bas. Obwód drukowany ma doskonały wzór uziemienia, co gwarantuje stabilne zasilanie. Liniowy port poprawia rozpraszanie dźwięku i został zaprojektowany tak, by minimalizować niepożądany szum. Zarówno muzyka, jak i filmowe efekty dźwiękowe, odtwarzane są ze zdumiewającym poczuciem przestrzeni.

  Bezprzewodowe strumieniowanie wysokiej jakości dźwięku z iPoda/iPhona/iPada oraz komputera Mac/PC  Bezprzewodowy transmiter YIT-W12TX w powiązaniu z YSP-4300 pozwala cieszyć się bezprzewodową muzyką z iPoda/iPhona/iPada lub komputera Mac/PC. Opracowana przez Yamahę technologia AirWired zapewnia nieskompresowaną liniową transmisję PCM gwarantującą uzyskanie czystego, dokładnego dźwięku.

  Technologia cyfrowego projektora dźwięku zapewnia prawdziwy dźwięk dookólny  YSP-4300 osiąga rzeczywisty (nie wirtualny) dźwięk dookólny za pomocą tworzenia wiązek dźwięku i wykorzystaniu zaawansowanego przetwarzania kontrolującego kierunki ich rozsyłu. Słyszysz prawdziwy dookólny dźwięk 7.1 z naturalną amtosferą i wybitnym obrazowaniem. Technologia Yamahy zapewnia ponadto dodatkowe korzyści w postaci szerokiego pola odsłuchu "sweet-spot" i eliminowaniu znużenia odsłuchem.

  Wszechstronne tryby odtwarzania, które można wybrać w zależności od prezentowanego materiału


   

  YSP-4300 uzyskuje prawdziwy dźwięk dookólny poprzez odbicie wiązek dźwiękowych od ścian tak, by dotarły do słuchacza z różnych kątów. Głównym trybem jest 5 BeamPlus2 dla źródeł 7-kanałowych. Ponadto dostępna jest szeroka paleta innych trybów odsłuchowych. Możesz wybrać 2 BeamPlus2 + Stereo, 5 Beam, Stereo + 3 Beam, 3 Beam, Stereo, tryb Target i My Surround.

  Dekodowanie formatu HD Audio

  YSP-4300 dekoduje sygnały HD Audio żeby zagwarantować, że słyszysz możliwie najlepszy dźwięk z odtwarzacza płyt Blu-ray, jak również z innych źródeł cyfrowych.

  10 programów CINEMA DSP

  Niebywale wyrafinowana technologia Yamahy CINEMA DSP tworzy niezwykle rzeczywiste obrazy dźwiękowe w dowolnym pomieszczeniu. Możesz wybrać 10 różnych programów, w tym trzy filmowe, trzy muzyczne i cztery rozrywkowe.

  IntelliBeam automatycznie kalibruje optymalne pole dźwiękowe  Ta wyjątkowa funkcja Yamahy zapewnia optymalny wielokanałową reprodukcję dźwięku z dokładnym umiejscowieniem obrazu. Monitorując i analizując dźwięk za pomocą mikrofonu dołączonego do YSP-4300, IntelliBeam automatycznie dobiera najlepsze kąty rozsyłu wiązek przy jednoczesnym optymalizowaniu poziomu i częstotliwości odpowiedzi każde z wiązek. Ten proces sprawia, że początkowe ustawienie jest niezwykle łatwe i akustycznie perfekcyjne.

  HDMI (4 wejścia/1 wyjście) z 4K Pass-Through i 3D

  Cztery wejścia HDMI sprawiają, że możesz podłączyc cztery wysokiej jakości cyfrowe źródła, każde z wykorzystaniem pojedynczego kabla. Dwoma dalszymi korzyściami HDMI są 4K Pass-Through, który umożliwia transmisję obrazów super wysokiej rozdzielczości następnej generacji, oraz 3D do transmisji wideo 3D.

  Compressed Music Enhancer

  Kiedy muzyka kodowana jest do cyfrowego formatu skompresowanego, takiego jak MP3, ograniczane jest pasmo przenoszenia. Funkcja wprowadzona przez Yamahę odzyskuje to, co zostało utracone, a Twoja muzyka brzmi zawsze tak, jak powinna.

  Inne znaczące funkcje

  - UniVolume zachowuje jednakowy poziom głośności

  - Radio FM z RDS i pamięcią 40 stacji

  Niski, stylowy projekt ułatwia ustawienie przed telewizorem  Zaledwie 86 mm wysokości - YSP-4300 można łatwo ustawić przed telewizorem bez ryzyka przesłaniania ekranu. Wysokość można ustawić na dwóch poziomach za pomocą podkładek. Urządzenie można również zawiesić na ścianie (dostępne opcjonalne uchwyty).

  Wygląd nadaje silne wrażenie luksusowości tworzącej wysokiej jakości przestrzeń  Górna powierzchnia soundbaru wykonana została z aluminium. Doskonała sztywność, faktura i wykończenie zapewniają stylowy wygląd i nadają silne wrażenie luksusowości. Boki urządzenia wyróżniają się lustrzanym wykończeniem harmonizującym z telewizorem. Dzięki temu, że dostępne są kolory czarny i srebrny można dobrać barwę, która doskonale dopasuje się do telewizora.

  Bezprzewodowy aktywny subwoofer pozwala na elastyczne umiejscowienie  Subwoofer eliminuje konieczność podłączania kabli, więc konfiguracja i ustawienie odbywają się łatwiej i szybciej. Dodatkową elastyczność zapewnia to, że urządzenie można ustawić w pozycji pionowej lub poziomej. To praktyczny subwoofer, który dostarcza mocny, wysokiej jakości bas.

  Cyfrowe połączenie USB na przednim panelu dla iPoda/iPhona/iPada

  Port USB na przednim panelu ułatwia i przyspiesza podłączenie Twojego iPoda, iPhona lub iPada i umożliwia słuchanie zgromadzonej tam muzyki. Cyfrowe połączenie gwarantuje, że dane nie zostaną utracone przy zachowaniu na tym samym poziomie jakości brzmienia. Po podłączeniu iPoda, iPhona lub iPada urządzenia są ładowane nawet wtedy, gdy YSP-4300 jest w trybie Standby.

  Port USB dla bezpośredniego dostępu do plików MP3 lub WMA zgromadzonych na urządzeniach USB

  Port USB zapewnia bezpośredni dostęp do plików MP3 lub WMA znajdujących się na urządzeniach USB.

  Funkcjonalność HDMI CEC

  Po podłączeniu do telewizora kompatybilnego z CEC, takiego jak np. Panasonic VIERA Link TV, YSP-4300 włączy się i wyłączy razem z telewizorem, a Ty możesz wykorzystać pilot od telewizora do sterowania głośnością urządzeniem. CEC zapewnia także zaawansowaną funkcjonalność z innymi urządzeniami.

  TV Remote Repeater do transmisji sygnału  Nawet jeżeli YSP-4300 blokuje sygnał z pilota telewizora, TV Remote Repeater znajdujący się z tyłu urządzenia przesyła sygnał do telewizora, więc jego działanie w żaden sposób nie zostaje ograniczone.

  Funkcja pamięci pozwalająca zapamiętać do trzech ulubionych ustawień

  Można przechowywać trzy grupy ustawień szybkiego wywoływania. Ustawień zawierają tryb odtwarzania, tryb CINEMA DSP oraz wyniki pomiaru IntelliBeam.

  Oszczędzający energię tryb ECO

  Po jego uruchomieniu w określonych warunkach ekran wyłączy się, a urządzenie przełączy się w tryb Standby, np. wtedy, gdy przez 30 minut nie ma sygnału wejściowego.

  Inne znaczące funkcje

  - Czytelne menu ekranowe wyświetlane w jednym z dziewięciu języków
  - Funkcje instalacji specjalnej:Extended IR, RS-232C (RJ 12), wejście IR i wyjście IR path through
  - Opcjonalne akcesorium: uchwyt ścienny SPM-K20 do mocowanie na ścianie

   

   

  Sekcja wzmacniacza
  Moc 324 W (22 x 2 W + 2 x 75 W + 130 W)
  Ilość kanałów 7
  Ilość przetworników 24
  System Cyfrowy projektor dźwięku
  Wejścia / wyjścia
  Dodatkowe funkcje
  Inne
  Zasilanie
  Ogólne

  Produkt niedostępny w salonie

  Bydgoszcz

  ul. Gdańska 69
  Godziny otwarcia:
  pn-pt: 10.00–18.00
  sob: 10.00–14.00

  Produkt niedostępny w salonie

  Katowice

  ul. Warszawska 34
  Godziny otwarcia:
  pn: 13:00–19:00
  wt-pt: 10:00–18:00
  sob: 10:00–14:00

  Produkt niedostępny w salonie

  Kielce

  ul. IX Wieków Kielc 16/9
  Godziny otwarcia:
  pn-pt: 10.00–18.00
  sob: 10.00–14.00

  Produkt dostępny w salonie

  Kraków

  ul. Chodkiewicza 4
  Godziny otwarcia:
  pn: 13.00–19.00
  wt-pt: 11.00–19.00
  sob: 10.00–14.00

  Produkt dostępny w salonie

  Łódź

  Al. Kościuszki 49/51
  Godziny otwarcia:
  pn-pt: 10.00–18.00
  sob: 10.00–14.00

  Produkt dostępny w salonie

  Poznań

  ul. Garbary 26
  Godziny otwarcia:
  pn-pt: 10.00–18.00
  sob: 10.00–14.00

  Produkt dostępny w salonie

  Sopot

  Al. Niepodległości 725
  Godziny otwarcia:
  pn-pt: 10.00–18.00
  sob: 10.00–14.00

  Produkt dostępny w salonie

  Warszawa Andersa

  ul. Gen. Andersa 12
  Godziny otwarcia:
  pn-pt: 11.00–19.00
  sob: 10.00–14.00

  Produkt dostępny w salonie

  Warszawa Nowogrodzka

  ul. Nowogrodzka 44
  Godziny otwarcia:
  pn-pt: 10.00–18.00
  sob: 10.00–14.00

  Produkt niedostępny w salonie

  Wrocław

  ul. Legnicka 46
  Godziny otwarcia:
  pon: 13.00–19.00
  wt-pt: 11.00–19.00
  sob: 10.00–16.00
  Kolor:
   Yamaha YSP-4300 6 299 zł
   Pliki Cookies: Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywane i wykorzystywanie przez nas plików cookies oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.