Gramofony


Dla wielu miłośników muzyki gramofon niezmiennie pozostaje najlepszym źródłem dźwięku. Odtwarzanie płyt winylowych to dla części melomanów i audiofilów rytuał, który pozwala poczuć prawdziwego ducha muzyki. Z myślą o tej grupie wymagających nabywców sklep tophifi.pl przygotował niezwykle szeroką ofertę gramofonów tak znanych i cenionych producentów, jak Thorens, TEAC, Audio-Technica. Wśród analogowych perełek znajdują się również produkty z logo ELAC i NAD, a wszystkie oferowane konstrukcje nadają płytom winylowym nowe życie.
Gama produktów dostępnych w sklepie tophifi.pl obejmuje konstrukcje opracowane pod kątem oczekiwań każdego nabywcy. Dla nowicjuszy idealnym rozwiązaniem będą gramofony automatyczne. Atrakcyjne cenowo, umożliwiają rozpoczęcie swojej winylowej przygody już w chwilę po wyjęciu urządzenia z opakowania. potrzeb zarówno nowicjuszy, jak i wymagających miłośników analogowego brzmienia.  – od niedrogich urządzeń automatycznych do modeli, które zapewniają użytkownikowi pełną kontrolę podczas odtwarzania nagrań. W naszej ofercie znajdują się także modele opracowane pod kątem zastosowań profesjonalnych, tj. gramofony dla DJ-ów.
Niemal każdy z dostępnych w tophifi.pl modeli wyposażony jest we wkładkę gramofonową. Wiele konstrukcji umożliwia wymianę wkładki, dzięki czemu użytkownik może wpływać na charakter brzmienia i dopasowywać dźwięk do swoich preferencji. Osobom poszukującym funkcjonalnych konstrukcji proponujemy gramofony wyposażone w przedwzmacniacz gramofonowy. Dzięki temu modułowi urządzenie można podłączyć do dowolnego wzmacniacza zintegrowanego, nawet takiego bez wejścia Phono. W najnowszych modelach gramofonów coraz częściej pojawia się także cyfrowe złącze USB. Pozwala ono podłączyć urządzenie wprost do komputera i zapisywać analogowe unikaty w postaci wygodnych w użyciu plików cyfrowych.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów
Producent
Typ ramienia
Typ wkładki
Odczyt płyty
Prędkość obrotowa
Wyjście USB
Wbudowany przedwzmacniacz
Pokrywa w komplecie

Thorens TD 158

Thorens
Gramofony
1 639 zł
999

W pełni automatyczny gramofon, gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania i podłączeniu do sieci. Urządzenie pracuje z prędkościami 33 i 45 obr./min. i wyposażone jest w akrylową pokrywę ochronną.

Thorens TD 170 EV

Thorens
Gramofony
1 699

W pełni automatyczny gramofon obsługujący prędkości 33 i 45, a po zamontowaniu dodatkowej igły i wkładki także 78 obr/min. Urządzenie wyposażone jest w zintegrowanym przedwzmacniacz gramofonowy. Gramofon Thorens TD170 EV został wyposażony w przedwzmacniacz gramofonowy, który umożliwia podłączenie do dowolnego wzmacniacza zintegrowanego bez konieczności wykorzystania przedwzmacniacza gramofonowego.

Thorens TD 170-1

Thorens
Gramofony
1 599

W pełni automatyczny gramofon, kompletny do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania i podłączeniu do sieci. Urządzenie pracuje z prędkością 33 i 45 obr./min., a opcjonalnie także 78 obr./min.

Thorens TD 190-2

Thorens
Gramofony
1 899

Model Gramofonu TD 190-2 będący większym bratem TD 170-1. Płyta nośna i talerz są cięższe, a elektronicznie sterowany silnik zapewnia cichą pracę, Urządzenie napędzane jest wewnętrznym płaskim pasem i pracuje z prędkością 33, 45 lub 78 obr./min.

Thorens TD 2015 30

Thorens
Gramofony
28 699

Gramofon z akrylowej serii wyposażony w zaawansowany układ kontroli, stabilną akrylową płytę nośną i aluminiowy talerz. Całość dopełnia ramię SME 309 i stopki tłumiące wszelkiego rodzaju drgania.

Prosimy o kontakt

Thorens TD 2015 A

Thorens
Gramofony
15 799

Gramofon z akrylowej serii wyposażony w zaawansowany układ kontroli, stabilną akrylową płytę nośną i aluminiowy talerz. Całość dopełnia ramię TP 92 oraz magnetyczny system anty-bias z zerowym tarciem.

Prosimy o kontakt

Thorens TD 2015 BC

Thorens
Gramofony
12 899

Gramofon z akrylowej serii wyposażony w zaawansowany układ kontroli, stabilną akrylową płytę nośną o grubości 25 mm i aluminiowy talerz o wadze 3,7 kg. TD 2015 BC dostarczany jest bez ramienia i wkładki.

Prosimy o kontakt

Thorens TD 2015 S2

Thorens
Gramofony
18 999

Gramofon z akrylowej serii wyposażony w zaawansowany układ kontroli, stabilną akrylową płytę nośną i aluminiowy talerz. Całość dopełnia ramię SME M2 i stopki tłumiące wszelkiego rodzaju drgania.

Prosimy o kontakt

Thorens TD 203

Thorens
Gramofony
2 699

Gramofon Thorens TD 203. Nowy referencyjny model dołącza do gramofonów z TD 206, TD 209, TD 309. Jest zaawansowanym i jednocześnie przystępnym cenowo nowoczesnym gramofonem gotowym do pracy w chwilę po wyjęciu z pudełka.

Thorens TD 2035 309

Thorens
Gramofony
23 999

Gramofon wyposażony w stabilną akrylową płytę nośną o grubości 33 mm, aluminiowy talerz o wadze 6 kg i ramię 309.

Thorens TD 2035 BC

Thorens
Gramofony
17 999

Gramofon wyposażony w stabilną akrylową płytę nośną o grubości 33 mm i aluminiowy talerz o wadze 6 kg, dostarczany bez ramienia i wkładki. Urządzenie spoczywa na stopkach tłumiących wszelkiego rodzaju drgania.

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław