Gramofony


Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena
Typ ramienia
WiFi
Typ wkładki
Odtwarzane formaty płyt
Odczyt płyty
Sterowanie aplikacją
Prędkość obrotowa
Wyjście USB
FLAC, WAV 192/24
Wbudowany przedwzmacniacz
Pokrywa w komplecie
Wejścia cyfrowe

Audio-Technica AT-LP120USBHC

Audio-Technica
Gramofony
1 399 zł cena regularna
1 299
sztuka
cena online

Audio-Technica AT-LP120USBHC to profesjonalny gramofon stereofoniczny wykorzystujący  bezpaskowy napęd. Urządzenie wyposażone jest w wyjście USB, przełączany przedwzmacniacz oraz aluminiowy talerz i stroboskopowy wskaźnik prędkości. Gramofon obsługuje trzy prędkości (33/45/78) i umożliwia odtwarzanie płyt w przód i wstecz. 

Audio-Technica AT-LP1240USB

Audio-Technica
Gramofony
2 399 zł cena regularna
2 199
sztuka
cena online

W pełni manualny gramofon z bezpośrednim napędem. Urządzenie obsługuje trzy prędkości i wyposażone jest w ramię z regulacją siły nacisku i antyskatingu oraz blokadą wysokości. AT-LP1240USB wykorzystuje wbudowany przedwzmacniacz oraz wyjście USB i umożliwia odtwarzanie do przodu i wstecz. 

Audio-Technica AT-LP3 - w pełni automatyczny gramofon z paskowym napędem.
Przedsprzedaż

Audio-Technica AT-LP3

Audio-Technica
Gramofony
Cena na telefon
cena online

Audio-Technica AT-LP3 - w pełni automatyczny gramofon z paskowym napędem.

Brak produktu

Audio-Technica AT-LP5

Audio-Technica
Gramofony
2 299 zł cena regularna
1 999
sztuka
cena online

Audio-Technica AT-LP5 to manualny gramofon z napędem bezpośrednim. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy oraz cyfrowy port USB. Gramofon wykorzystuje wkładkę AT95Ex Dual MM i obsługuje dwie prędkości: 33 1/3 oraz 45 obr./min. 

Gramofon Audio-Technica LP60USB
Promocja

Audio-Technica AT-LP60USB

Audio-Technica
Gramofony
649 zł cena regularna
589
cena on line

W pełni automatyczny gramofon stereo z napędem paskowym wyposażony w wyjście USB. Cyfrowy port pozwala podłączyć urządzenie bezpośrednio do komputera. AT-LP60USB wykorzystuje wkładkę Integral Dual Magnet™ z wymiennymi igłami i przekonuje wbudowanym przedwzmacniaczem

NAD C556

NAD
Gramofony
1 999
sztuka
cena online

Gramofon wyposażony w silnik o niskich wibracjach, ograniczający odchyłkę prędkości i minimalizujący ilość utraconych danych. Urządzenie wykorzystuje talerz wykonany z żywicy fenolowej.

Brak produktu

Dual DT 210

Dual
Gramofony
549
sztuka
cena online

DT 210 jest w pełni automatycznym gramofonem z wbudowanym przedwzmacniaczem i portem USB. Urządzenie wyposażone jest w napędzany paskiem talerz aluminiowy, który może obracać się z prędkością 33 1/3 i 45 obr./min. W zestawie dostarczane jest także niezbędne oprogramowanie (Mac i PC).

Dual DT 250

Dual
Gramofony
899
sztuka
cena online

DT 250 to gramofon opracowany z myślą o melomanach oczekujących czystego dźwięku. Cyfrowy port USB pozwala przesyłać analogowe nagrania wprost do komputera, a wbudowany przedwzmacniacz umożliwia współpracę z każdym wzmacniaczem. DT 250 pracuje z dwoma prędkościami. 

TEAC LP-R500 (czarny)

TEAC
Zestawy stereo
1 999
sztuka
cena online

Uniwersalny urządzenie łączące w jednej obudowie różnorodne źródła dźwięku, takie jak gramofon TEAC LP-R500, magnetofon, nagrywarkę CD i radio, a także wzmacniacz 2 x 3,5 W o dwa pełnozakresowe głośniki. Funkcjonalność LP-R500 zwiększają pilot zdalnego sterowania, wyświetlacz i wyjście słuchawkowe.

Brak produktu

TEAC MC-D800

TEAC
Systemy mini
1 699
komplet
cena online

TEAC MC-D800 to wyjątkowy system audio. Zapewnia on dostęp do różnorodnych źródeł dźwięku – od płyt gramofonowych, przez odtwarzacz płyt CD, aż do najnowszych smartfonów – a przy tym obsługuje Bluetooth. Urządzenie współpracuje z rozstawianymi, kompaktowymi kolumnami głośnikowymi. 

MIRACORD 90
Nowość

ELAC MIRACORD 90

ELAC
Gramofony
8 999
sztuka
cena online

Miracord 90 Anniversary jest najwyższej jakości gramofonem stworzonym z myślą o najbardziej wymagających melomanach. W wykonanej z MDF-u płycie nośnej pracuje silnik, który za pomocą paska przenosi napęd na aluminiowy talerz. Urządzenie wykorzystuje wkładkę z igłą MicroLine.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław