Gramofony


Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena
Typ ramienia
WiFi
Typ wkładki
Odtwarzane formaty płyt
Odczyt płyty
Sterowanie aplikacją
Prędkość obrotowa
Wyjście USB
FLAC, WAV 192/24
Wbudowany przedwzmacniacz
Pokrywa w komplecie
Wejścia cyfrowe

Audio-Technica AT-LP120USBHC

Audio-Technica
Gramofony
1 399 zł cena regularna
1 299
sztuka
cena online

Audio-Technica AT-LP120USBHC to profesjonalny gramofon stereofoniczny wykorzystujący  bezpaskowy napęd. Urządzenie wyposażone jest w wyjście USB, przełączany przedwzmacniacz oraz aluminiowy talerz i stroboskopowy wskaźnik prędkości. Gramofon obsługuje trzy prędkości (33/45/78) i umożliwia odtwarzanie płyt w przód i wstecz. 

Audio-Technica AT-LP1240USB

Audio-Technica
Gramofony
2 399 zł cena regularna
2 299
sztuka
cena online

W pełni manualny gramofon z bezpośrednim napędem. Urządzenie obsługuje trzy prędkości i wyposażone jest w ramię z regulacją siły nacisku i antyskatingu oraz blokadą wysokości. AT-LP1240USB wykorzystuje wbudowany przedwzmacniacz oraz wyjście USB i umożliwia odtwarzanie do przodu i wstecz. 

Audio-Technica AT-LP5

Audio-Technica
Gramofony
2 299 zł cena regularna
1 999
sztuka
cena online

Audio-Technica AT-LP5 to manualny gramofon z napędem bezpośrednim. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy oraz cyfrowy port USB. Gramofon wykorzystuje wkładkę AT95Ex Dual MM i obsługuje dwie prędkości: 33 1/3 oraz 45 obr./min. 

Audio-Technica AT-LP60USB

Audio-Technica
Gramofony
649
sztuka
cena online

W pełni automatyczny gramofon stereo z napędem paskowym wyposażony w wyjście USB. Cyfrowy port pozwala podłączyć urządzenie bezpośrednio do komputera. AT-LP60USB wykorzystuje wkładkę Integral Dual Magnet™ z wymiennymi igłami i przekonuje wbudowanym przedwzmacniaczem

NAD C556

NAD
Gramofony
1 999
sztuka
cena online

Gramofon wyposażony w silnik o niskich wibracjach, ograniczający odchyłkę prędkości i minimalizujący ilość utraconych danych. Urządzenie wykorzystuje talerz wykonany z żywicy fenolowej.

Brak produktu

TEAC LP-R500 (czarny)

TEAC
Zestawy stereo
1 999
sztuka
cena online

Uniwersalny urządzenie łączące w jednej obudowie różnorodne źródła dźwięku, takie jak gramofon TEAC LP-R500, magnetofon, nagrywarkę CD i radio, a także wzmacniacz 2 x 3,5 W o dwa pełnozakresowe głośniki. Funkcjonalność LP-R500 zwiększają pilot zdalnego sterowania, wyświetlacz i wyjście słuchawkowe.

Brak produktu

TEAC MC-D800

TEAC
Gramofony
1 699
komplet
cena online

TEAC MC-D800 to wyjątkowy system audio. Zapewnia on dostęp do różnorodnych źródeł dźwięku – od płyt gramofonowych, przez odtwarzacz płyt CD, aż do najnowszych smartfonów – a przy tym obsługuje Bluetooth. Urządzenie współpracuje z rozstawianymi, kompaktowymi kolumnami głośnikowymi. 

Thorens TD 158

Thorens
Gramofony
1 639 zł cena regularna
999
sztuka
cena online

W pełni automatyczny gramofon, gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania i podłączeniu do sieci. Urządzenie pracuje z prędkościami 33 i 45 obr./min. i wyposażone jest w akrylową pokrywę ochronną.

Thorens TD 170 EV

Thorens
Gramofony
2 259
sztuka
cena online

W pełni automatyczny gramofon obsługujący prędkości 33 i 45, a po zamontowaniu dodatkowej igły i wkładki także 78 obr/min. Urządzenie wyposażone jest w zintegrowanym przedwzmacniacz gramofonowy. Gramofon Thorens TD170 EV został wyposażony w przedwzmacniacz gramofonowy, który umożliwia podłączenie do dowolnego wzmacniacza zintegrowanego bez konieczności wykorzystania przedwzmacniacza gramofonowego.

Thorens TD 170-1

Thorens
Gramofony
2 099
sztuka
cena online

W pełni automatyczny gramofon, kompletny do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania i podłączeniu do sieci. Urządzenie pracuje z prędkością 33 i 45 obr./min., a opcjonalnie także 78 obr./min.

Thorens TD 190-2

Thorens
Gramofony
2 469
sztuka
cena online

Model Gramofonu TD 190-2 będący większym bratem TD 170-1. Płyta nośna i talerz są cięższe, a elektronicznie sterowany silnik zapewnia cichą pracę, Urządzenie napędzane jest wewnętrznym płaskim pasem i pracuje z prędkością 33, 45 lub 78 obr./min.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław