Gramofony


Dla wielu miłośników muzyki gramofon niezmiennie pozostaje najlepszym źródłem dźwięku. Odtwarzanie płyt winylowych to dla części melomanów i audiofilów rytuał, który pozwala poczuć prawdziwego ducha muzyki. Z myślą o tej grupie wymagających nabywców sklep tophifi.pl przygotował niezwykle szeroką ofertę gramofonów tak znanych i cenionych producentów, jak Thorens, TEAC, Audio-Technica. Wśród analogowych perełek znajdują się również produkty z logo ELAC i NAD, a wszystkie oferowane konstrukcje nadają płytom winylowym nowe życie.
Gama produktów dostępnych w sklepie tophifi.pl obejmuje konstrukcje opracowane pod kątem oczekiwań każdego nabywcy. Dla nowicjuszy idealnym rozwiązaniem będą gramofony automatyczne. Atrakcyjne cenowo, umożliwiają rozpoczęcie swojej winylowej przygody już w chwilę po wyjęciu urządzenia z opakowania. potrzeb zarówno nowicjuszy, jak i wymagających miłośników analogowego brzmienia.  – od niedrogich urządzeń automatycznych do modeli, które zapewniają użytkownikowi pełną kontrolę podczas odtwarzania nagrań. W naszej ofercie znajdują się także modele opracowane pod kątem zastosowań profesjonalnych, tj. gramofony dla DJ-ów.
Niemal każdy z dostępnych w tophifi.pl modeli wyposażony jest we wkładkę gramofonową. Wiele konstrukcji umożliwia wymianę wkładki, dzięki czemu użytkownik może wpływać na charakter brzmienia i dopasowywać dźwięk do swoich preferencji. Osobom poszukującym funkcjonalnych konstrukcji proponujemy gramofony wyposażone w przedwzmacniacz gramofonowy. Dzięki temu modułowi urządzenie można podłączyć do dowolnego wzmacniacza zintegrowanego, nawet takiego bez wejścia Phono. W najnowszych modelach gramofonów coraz częściej pojawia się także cyfrowe złącze USB. Pozwala ono podłączyć urządzenie wprost do komputera i zapisywać analogowe unikaty w postaci wygodnych w użyciu plików cyfrowych.

Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena
Typ ramienia
WiFi
Typ wkładki
Odtwarzane formaty płyt
Odczyt płyty
Sterowanie aplikacją
Prędkość obrotowa
Wyjście USB
FLAC, WAV 192/24
Wbudowany przedwzmacniacz
Pokrywa w komplecie
Wejścia cyfrowe

Audio-Technica AT-LP120USBHC

Audio-Technica
Gramofony
1 399 zł cena regularna
1 299
sztuka
cena online

Audio-Technica AT-LP120USBHC to profesjonalny gramofon stereofoniczny wykorzystujący  bezpaskowy napęd. Urządzenie wyposażone jest w wyjście USB, przełączany przedwzmacniacz oraz aluminiowy talerz i stroboskopowy wskaźnik prędkości. Gramofon obsługuje trzy prędkości (33/45/78) i umożliwia odtwarzanie płyt w przód i wstecz. 

Audio-Technica AT-LP1240USB

Audio-Technica
Gramofony
2 399 zł cena regularna
2 199
sztuka
cena online

W pełni manualny gramofon z bezpośrednim napędem. Urządzenie obsługuje trzy prędkości i wyposażone jest w ramię z regulacją siły nacisku i antyskatingu oraz blokadą wysokości. AT-LP1240USB wykorzystuje wbudowany przedwzmacniacz oraz wyjście USB i umożliwia odtwarzanie do przodu i wstecz. 

Audio-Technica AT-LP3 - w pełni automatyczny gramofon z paskowym napędem.
Przedsprzedaż

Audio-Technica AT-LP3

Audio-Technica
Gramofony
Cena na telefon
cena online

Audio-Technica AT-LP3 - w pełni automatyczny gramofon z paskowym napędem.

Brak produktu

Audio-Technica AT-LP5

Audio-Technica
Gramofony
2 299 zł cena regularna
1 999
sztuka
cena online

Audio-Technica AT-LP5 to manualny gramofon z napędem bezpośrednim. Urządzenie wyposażone jest we wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy oraz cyfrowy port USB. Gramofon wykorzystuje wkładkę AT95Ex Dual MM i obsługuje dwie prędkości: 33 1/3 oraz 45 obr./min. 

Audio-Technica AT-LP60USB

Audio-Technica
Gramofony
649 zł cena regularna
599
sztuka
cena online

W pełni automatyczny gramofon stereo z napędem paskowym wyposażony w wyjście USB. Cyfrowy port pozwala podłączyć urządzenie bezpośrednio do komputera. AT-LP60USB wykorzystuje wkładkę Integral Dual Magnet™ z wymiennymi igłami i przekonuje wbudowanym przedwzmacniaczem

NAD C556

NAD
Gramofony
1 999
sztuka
cena online

Gramofon wyposażony w silnik o niskich wibracjach, ograniczający odchyłkę prędkości i minimalizujący ilość utraconych danych. Urządzenie wykorzystuje talerz wykonany z żywicy fenolowej.

Dual DT 210

Dual
Gramofony
549
sztuka
cena online

DT 210 jest w pełni automatycznym gramofonem z wbudowanym przedwzmacniaczem i portem USB. Urządzenie wyposażone jest w napędzany paskiem talerz aluminiowy, który może obracać się z prędkością 33 1/3 i 45 obr./min. W zestawie dostarczane jest także niezbędne oprogramowanie (Mac i PC).

Dual DT 250

Dual
Gramofony
899
sztuka
cena online

DT 250 to gramofon opracowany z myślą o melomanach oczekujących czystego dźwięku. Cyfrowy port USB pozwala przesyłać analogowe nagrania wprost do komputera, a wbudowany przedwzmacniacz umożliwia współpracę z każdym wzmacniaczem. DT 250 pracuje z dwoma prędkościami. 

1 999
sztuka
cena online

Uniwersalny urządzenie łączące w jednej obudowie różnorodne źródła dźwięku, takie jak gramofon TEAC LP-R500, magnetofon, nagrywarkę CD i radio, a także wzmacniacz 2 x 3,5 W o dwa pełnozakresowe głośniki. Funkcjonalność LP-R500 zwiększają pilot zdalnego sterowania, wyświetlacz i wyjście słuchawkowe.

Brak produktu

TEAC LP-R550USB

TEAC
Systemy mini
2 499
sztuka
cena online

TEAC LP-R550USB to niezwykle wszechstronna konstrukcja, która w jednej obudowie łączy gramofon, magnetofon kasetowy, tuner FM/AM i odtwarzacz płyt kompaktowych.

Brak produktu

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław