Soundbary


Soundbary

Kompaktowe kino domowe z rzeczywistym dźwiękiem wielokanałowym, nawet 7.1, i to bez konieczności rozstawiania głośników? Tak, to możliwe. Soundbary (określane czasami także mianem sound bary), a w szczególności ich najbardziej zaawansowane odmiany, cyfrowe projektory dźwięku, otaczają słuchaczy przestrzennym brzmieniem, wykorzystując do tego zaledwie jedno urządzenie. Jak przystało na zaawansowany system kina domowego soundbar może być wyposażony w funkcje i rozwiązania techniczne stosowane w amplitunerach AV, m.in. łączność bezprzewodową Bluetooth, złącza HDMI (także 2.0) z przepustowością 4K 50/60p, 3D i CEC, porty USB i funkcje sieciowe. Wysoką jakość brzmienia przestrzennego zapewniają głośniki współpracujące z cyfrowymi procesorami dźwięku, a także subwoofery, które w zależności od modelu są zintegrowane z soundbarami/cyfrowymi projektorami dźwięku lub występują jako niezależne, zewnętrzne konstrukcje. Najbogatszą ofertą tych uniwersalnych systemów kina domowego może pochwalić się Yamaha, której konstrukcje przekonują wysoką jakością brzmienia i użytecznymi rozwiązaniami, takimi jak TV Remote Repeater i funkcja IntelliBeam. W portfolio Yamahy można znaleźć także soundbar pod telewizor (znany także jako telewizyjny system dźwiękowy, telewizyjny system głośnikowy, soundstage, soundplate, system wirtualnego kina).   Na szczególną uwagę zasługuje także soundbar Bowers & Wilkins dostarczający niemal high-endowy dźwięk.

 

banner-poznaj-technologie-soundbarow-yamaha

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Systemy dodatkowe
Producent
System
Bezprzewodowe strumieniowanie
Subwoofer w zestawie
Dekodery dźwięku przestrzennego
MusicCast YAS-306
Promocja
1 895 zł
1 799

Yamaha MusicCast YAS-306 to wszechstronny soundbar z rodziny MusicCast, kompatybilny z Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. Układ AirSurroundX zapewnia przestrzenny dźwięk i gwarantuje wierność i naturalność brzmienia. Mocne uderzenie to zasługa wbudowanego subwoofera. 

MUSICCAST YSP-1600
Bestseller
2 549 zł
2 099

Yamaha YSP-1600 to stylowy, smukły soundbar, który dzięki technologii cyfrowej projekcji dźwięku zapewnia rzeczywisty, 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny. Soundbar może komunikować się poprzez Wi-Fi, Bluetooth oraz AirPlay i wyposażony jest w złącze HDMI obsługujące 4K Ultra HD i zgodne z HDCP 2.2.

MusicCast YSP-2700
Promocja Bestseller
4 695 zł
4 499

Yamaha MusicCast YSP-2700 to cyfrowy projektor dźwięku. Urządzenie współpracuje z bezprzewodowym subwooferem i obsługuje system MusicCast. Wszechstronność modelu zwiększa łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth, a także liczne złącza, w tym HDMI z 4K i HDCP2.2.

MUSICCAST YSP-5600
Promocja Bestseller
7 999 zł
6 888

YSP-5600 jest najnowszym cyfrowym projektorem dźwięku firmy Yamahy. Urządzenie obsługuje najnowsze formaty dźwięku przestrzennego, Dolby Atmos i DTS:X. YSP-5600 kompatybilny jest z systemem MusicCast i pozwala odtwarzać muzykę z niemal dowolnego źródła dostępnego w domu. 

Soundbar Panorama 2
Promocja

Bowers & Wilkins Panorama 2

Bowers & Wilkins
Soundbary
8 699 zł
5 555

Panorama 2 to najnowszy soundbar Bowers & Wilkins, oferujący znakomitą jakość dźwięku oraz spektakularne, wielokanałowe efekty przestrzenne w ramach jednego, smukłego komponentu.

SRT-1500
Wyprzedaż

Yamaha SRT-1500

Yamaha
Soundbary
3 199 zł
2 499

Yamaha SRT-1500 jest systemem dźwiękowym do TV i jednocześnie elementem systemu MusicCast. Urządzenie zapewnia 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny i obsługuje pliki wysokiej rozdzielczości: wideo 4K Ultra HD i audio FLAC/WAV/AIFF. Funkcjonalność zwiększa łączność Bluetooth i AirPlay.

Yamaha SRT-700

Yamaha
Soundbary
1 529

Yamaha SRT-700 to system telewizyjnego dźwięku przestrzennego. Urządzenie wykorzystuje technologię Air Surround Xtreme, która zapewnia niezwykłe brzmienie przestrzenne, oraz Bluetooth, umożliwiający bezprzewodowe przesyłanie muzyki oraz obsługę z poziomu aplikacji. SRT-700 gwarantuje czysty i naturalny dźwięk TV i muzyki. 

Prosimy o kontakt

Yamaha YAS-105

Yamaha
Soundbary
1 269 zł
1 099

Yamaha YAS-105 to soundbar, który w smukłej, nowoczesnej obudowie skrywa dwa wbudowane subwoofery i udostępnia funkcję bezprzewodowego strumieniowania muzyki poprzez Bluetooth. Urządzenie wyposażone jest w autorską technologię Air Surround Xtreme, a dzięki możliwości zawieszenia na ścianie zapewnia elastyczność podczas montażu. 

YAS-107
Nowość

Yamaha YAS-107

Yamaha
Soundbary
1 099

YAS 107 - wbudowane subwoofery, system DTS Virtual: X oraz kompatybilność z technologią HDCP 2.2 oraz Bluetooth pozwalają cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem nawet, jeśli dopiero rozpoczynamy przygodę z wysokiej klasy audio.

Prosimy o kontakt
YAS-207
Nowość

Yamaha YAS-207

Yamaha
Soundbary
1 599

YAS 207 to przykład umiejętnego wykorzystania najnowszych rozwiązań technologicznych w celu zapewnienia użytkownikom optymalnych warunków brzmieniowych. Soundbar z systemem DTS Virtual:X, nadający dźwiękowi trójwymiarowy charakter, Bluetooth, HDMI z obsługą formatu HDR video oraz bezprzewodowy subwoofer sprawiają, że jest to propozycja, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław