Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Dźwięk tak naturalny, jak nigdy dotąd – dzięki flagowym kolumnom głośnikowym Bowers & Wilkins 800 D3 będziesz mógł cieszyć się spektakularną jakością i wiernością brzmienia. To najlepsza i najbardziej zaawansowana konstrukcja w historii Bowers & Wilkins, która od chwili swojego debiutu staje się punktem odniesienia w klasie referencyjnych kolumn głośnikowych.

Tak doskonałe efekty to konsekwencja zastosowania całego szeregu innowacyjnych, przełomowych rozwiązań technicznych, gwarantujących najwyższą jakość odtwarzanej muzyki. Sekcję niskotonową w 800 D3 tworzą dwa 250-milimetrowe przetworniki z membranami Aerofoil. Głośniki wykorzystują jeszcze sztywniejszą niż dotychczas konstrukcję z włókna węglowego, która gwarantuje bardziej tłokowy ruch membrany, przy zachowaniu liniowej charakterystyki częstotliwościowej i niskiego poziomu zniekształceń. W porównaniu z mniej zaawansowanymi kolumnami z serii 800 Diamond, najnowszy model wyróżnia się także przeprojektowanym układem magnetycznym, który umożliwia jeszcze lepszą kontrolę. Większa wydajność to również zasługa udoskonalonej zwrotnicy. 

 


 

Na dolnej obudowie, w której pracują głośniki niskotonowe, spoczywa głowa Turbine. Jej zwieńczeniem jest obudowa mieszcząca przetwornik wysokotonowy z diamentową kopułką. Centralną część głowy zajmuje głośnik średniotonowy z membraną Continuum. Obydwa przetworniki idealnie współpracują ze sobą i wraz z sekcją niskotonową stanowią monolit, zapewniający naturalne, zachwycające brzmienie z potężną i jednocześnie niezwykle zróżnicowaną barwowo basową podstawą.

B&W 803 D3

Wysoka jakość dźwięku to także konsekwencja jeszcze większego usztywnienia obudowy i zastosowania przemyślanych rozwiązań, m.in. zatyczek przeciwpyłowych w przetwornikach niskotonowych, które pozostają odporne na drgania. Wewnętrzną strukturę obudów tworzy system wzmocnień Matrix, gwarantujący najwyższy poziom bierności na wibracje. Wszystko to, w połączeniu z najwyższej klasy przetwornikami, zapewnia niezrównany poziom jakości dźwięku i umożliwia rozkoszowanie się pełnowymiarowym brzmieniem.  

Wyróżnikiem kolumn Bowers & Wilkins 800 D3 jest także podstawa, która gwarantuje niebywałą stabilność. Projektanci wyposażyli ją w innowacyjny rozwiązanie, dzięki któremu użytkownik może w zależności od własnych preferencji oprzeć całą konstrukcję na rolkach lub kolcach, które tak jak rolki zintegrowane są z podstawą i można je w łatwy sposób opuszczać lub podnosić za pomocą specjalnego kółka zębatego.

Konstrukcja
System Nie
Dane techniczne
Impedancja Nie

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław