Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Kolumny podstawkoweProAc Response DB1

Kolumny głośnikowe ProAc Response DB1 sprawiają, że zwracasz uwagę przede wszystkim na doskonałą jakość brzmienia. Te niewielkie podstawkowe konstrukcje z obudowami typu bas refleks idealnie wtapiają się w wystrój pokoju odsłuchowego, uatrakcyjniając go od strony wizualnej. Dzięki temu Response DB1 stają się idealnym wyborem dla melomanów, którzy cenią naturalny, wierny dźwięk, ale nie chcą, aby kolumny głośnikowe wizualnie dominowały w pomieszczeniu.

Mimo niewielkich rozmiarów kolumn Response DB1 projektanci zadbali o to, aby zapewniały one dźwięk zarezerwowany dla znacznie większych kolumn wolnostojących. To m.in. zasługa zastosowania nowego przetwornika średnio-niskotonowego, który gwarantuje niezwykle sprężysty, mocny i rozciągnięty w szerokim zakresie bas, schodzący do 35 Hz (+/-3 dB). Głośnik idealnie współpracuje z wysokiej jakości obudową wykonaną z płyty MDF o wysokiej gęstości. Dzięki zastosowaniu płyty o zróżnicowanej grubości i dodatkowej warstwy tłumiącej z masy bitumicznej projektanci zapewnili całości niezwykłą sztywność, która pozwala do minimum ograniczyć ryzyko powstawania szkodliwego rezonansu. Za odtwarzanie zakresu wysokotonowego odpowiada 25-milimetrowa kopułka jedwabna.

Kolumny ProAc Response DB1 dostępne są w siedmiu wersjach wykończeniowych: czarny, biały, mahoń, wiśnia, klon, heban, różany. 

Konstrukcja
System 2-drożny
Obudowa Bass-reflex
Dane techniczne
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 100 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 12,7
Przetwornik wysokotonowy 2,5
Pasmo przenoszenia 35Hz – 30kHz
Impedancja 8 Ω
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 182 x 320 x 280
Waga kg 8.8
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [74.17K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław