Głośniki naścienne


Głośniki naścienne to wygodny sposób na to, aby cieszyć się wysoką jakością dźwięku bez konieczności zajmowania cennej przestrzeni w domu przez kolumny głośnikowe. Właśnie z myślą o potrzebach wymagających nabywców eksperci ze sklepu tophifi.pl przygotowali szeroki wybór głośników naściennych, za pomocą których można stworzyć nawet rozbudowany system kina domowego. Zachowując niewielkie, kompaktowe rozmiary głośniki Bowers & Wilkins gwarantują niezwykle czyste i wierne brzmienie, a przy tym są łatwe w instalacji. Model M-1 idealnie sprawdza się jako niewielki głośnik w systemach stereo, a także umożliwia zbudowanie pełnego nagłośnienia kina domowego. Kolumny można ustawić na specjalnym stojaku lub półce, a także zawiesić na ścianie.
Korzystając z produktów dostępnych w ofercie sklepu tophifi.pl, użytkownik może cieszyć się wysoką jakością dźwięku również na zewnątrz domu. Bowers & Wilkins AM-1 to uniwersalna kolumna naścienna, która łączy zaawansowaną technologię z wytrzymałością. Odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja pozwala zamocować głośnik na fasadzie domu, aby piękne brzmienie muzyki słyszalne było np. w przydomowym ogrodzie. W domowych wnętrzach idealnie sprawdzają się płaskie kolumny głośnikowe z serii In-Wall, które dyskretnie wtapiając się w wystrój wnętrza informują o swojej obecności jedynie wysokiej jakości brzmieniem.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Impedancja
Średnica głośnika
System
Przeznaczenie
Materiał wykończenia
Kształt maskownicy

Bowers & Wilkins AM-1

Bowers & Wilkins
Głośniki naścienne
1 249
sztuka

Dla tych, którzy chcą przenieść nieskazitelną jakość dźwięku Bowers & Wilkins w miejsca, z którymi nie radzą sobie tradycyjne głośniki, przygotowaliśmy ide­alne rozwiązanie: głośnik architektoniczny AM-1. Ten nadzwyczaj wytrzymały głośnik na każdą pogodę został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu na zewnątrz - idealny do patio, ogrodów i basenów rekreacyjnych - a jego solidny projekt i elegancki wygląd czyni go doskonałym wyborem także do wewnętrz­nych przestrzeni publicznych.

Bowers & Wilkins ISW-4/SA250/BB ISW-4

Bowers & Wilkins
Głośniki naścienne
8 549
sztuka

Subwoofer montowany w ścianie, gł 2x20cm/wzmacniacz klasy D 250W/ramka montażowa

Prosimy o kontakt
LUNA
Nowość

Indiana Line LUNA

Indiana Line
Głośniki naścienne
489
sztuka

Indiana Line Luna jest 2-drożną kolumną głośnikową idealną do zbudowania kompaktowego systemu audio

Bowers & Wilkins M-1

Bowers & Wilkins
Głośniki naścienne
999
sztuka

W opracowanym od podstaw modelu M-1 poczyniono ogromny technologiczny krok naprzód. Specjalnie zaprojektowane przetworniki głośników cieszą ucho jeszcze lepszym dźwiękiem, niż kiedyś. Rozproszenie dźwięku jest jeszcze wyższe, precyzja w obrazowaniu sceny audio jeszcze większa, a ogólna jakość brzmienia sięga samych szczytów.

NANO.2
Nowość

Indiana Line NANO.2

Indiana Line
Głośniki naścienne
275
sztuka

Indiana Line Nano.2 jest 2-drożną kolumną głośnikową, która powstała z myślą o stworzeniu niewielkiego pod względem rozmiarów systemu stereo hi-fi lub zestawu kina domowego.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław