Głośniki komputerowe


Użytkownicy komputerów mogą połączyć wygodę odtwarzania muzyki z wysoką jakością brzmienia. Dzisiejsze głośniki do komputera nie odbiegają swoimi możliwościami dźwiękowymi i jakością od tego, do czego przyzwyczaiły nas kolumny głośnikowe. Wraz z nieustannie rosnącą popularnością komputerów, zarówno PC jak i Mac, jako centrów multimedialnej rozrywki, ma to ogromne znaczenie. Sklep tophifi.pl ma w swojej ofercie propozycje przeznaczone dla różnych grup odbiorców. Głośniki do laptopa, z założenia kompaktowe i łatwe do przenoszenia, nawet zwykły komputer potrafią zamienić w wartościowy akustycznie system muzyczny. Interesującą propozycję znajdą dla siebie również fani gier komputerowych, którzy dzisiaj są jednymi z najbardziej wymagających konsumentów na rynku. Głośniki do gier muszą zapewnić pełen obraz sytuacji rozgrywającej się na ekranie i zagwarantować pełnię wrażeń związanych z prowadzoną rozgrywką.  Szerokie pasmo przenoszenia w połączeniu z precyzyjnie dopasowanymi komponentami gwarantują czystość i bogactwo brzmienia.
Wymagający użytkownicy mogą wybrać również głośniki bezprzewodowe do komputera.  Pozwalają one odtwarzać dźwięk nie tylko z „peceta” lub „maka”, lecz także przesyłać muzykę wprost ze smartfona lub tabletu wyposażonego w Bluetooth. W kategorii głośników komputerowych na Klientów sklepu tophifi.pl czekają propozycje takich producentów, jak Bowers & Wilkins i Yamaha. Perfekcyjnie zaprojektowane głośniki komputerowe, z nowoczesnym, eleganckim wzornictwem, świetnie wpasują się w każde wnętrze.

Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena
System
Bluetooth
Kolory wykończenia
Pilot
Miksowanie sygnału

Bowers & Wilkins MM-1

Bowers & Wilkins
Głośniki komputerowe
2 399
komplet
cena online

MM-1 to pełnozakresowy, aktywny, dwudrożny system głośników z wysokotonową tubą Nautilus. MM-1 został wyposażony w technologię DSP, cyfrowe przetwarzanie dźwięku oraz autorską funkcję Dynamic EQ.

Brak produktu

Yamaha NX-50

Yamaha
Głośniki komputerowe
599 zł cena regularna
428
komplet
cena online

Zapewnij swojemu ulubionemu cyfrowemu urządzeniu ekscytujący dźwięk, na który zasługuje. Idealne do telewizora, komputera, tabletu lub smartfonu. Pokochasz ich wyjątkowy projekt i praktyczne funkcje!

Brak produktu

Yamaha NX-B55

Yamaha
Głośniki komputerowe
749
komplet
cena online

Zapewnij swojemu ulubionemu cyfrowemu urządzeniu ekscytujący dźwięk i ciesz się bezprzewodową muzyką. . Dodatkowo do standardowego połączenia przewodowego, NX-B55 jest kompatybilny z technologią Bluetooth.

Brak produktu

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław