Aktualności


Aktualności

02-02-2016

Doskonały dźwięk, piękna stylistyka – audio dla pań

Wbrew stereotypom, słuchanie muzyki, to zajęcie nie tylko dla mężczyzn. Potwierdziło to kameralne spotkanie dla pań biznesu, które odbyło się w warszawskim salonie Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12. Żywe zainteresowanie systemami audio pokazało, że kobiety tak samo jak panowie oczekują wysokiej jakości dźwięku i wygody użytkowania. Dodatkowo chciałyby, aby urządzenie audio przykuwało uwagę także swoim nieprzeciętnym wzornictwem. Tę prawidłowość dostrzegli producenci urządzeń audio-wideo, którzy właśnie z myślą o szerokiej klienteli przygotowali wyrafinowane urządzenia łączące naturalność brzmienia z elegancką stylistyką.

Devialet Phantom – bezprzewodowy głośnik XXI wieku

Devialet Phantom

Jedna z najbardziej wyjątkowych konstrukcji, która może zwrócić uwagę kobiet ,to głośnik bezprzewodowy firmy Devialet. Urządzenie w niewielkiej obudowie, szerokiej i wysokiej na 25 cm, skrywa kompletny system muzyczny. Za jego pomocą z łatwością można zastąpić cały tradycyjny zestaw audio , składający się ze wzmacniacza, odtwarzacza strumieniowego i kolumn głośnikowych. W ten sposób oszczędzamy zarówno miejsce w pokoju, jak i czas, który potrzebny jest do zainstalowania standardowego, wieloelementowego systemu. Wystarczy podłączyć Phantoma do prądu i… uruchomić aplikację Devialet Spark, aby móc rozpocząć odtwarzanie muzyki ze smartfona, tabletu lub internetowego serwisu muzycznego, takiego jak Spotify lub Tidal. Urządzenie to, jest dostępne w trzech wersjach – Phantom, Silver Phantom i Gold Phantom –które różnią się między sobą detalami stylistycznymi i poziomem zaawansowania technicznego, Phantom może pracować jako system stereo, a nawet multi-room, umożliwiając przesyłanie dźwięku pomiędzy pomieszczeniami.

Vifa Helsinki – zabierz muzykę ze sobą

Helsinki

Całkowicie odmienny styl wyróżnia głośnik bezprzewodowy Helsinki. Model ten został stworzony po to, aby cieszył estetycznym wyglądem oraz wypełniał przestrzeń przyjemnym, naturalnym dźwiękiem. Zaprojektowany przez ikonę wśród producentów głośników, firmę Vifa, łączy charakterystyczną, kompaktową formę z niesamowitymi możliwościami brzmieniowymi. Eleganckie, skandynawskie wzornictwo i wbudowany akumulator sprawiają, że Helsinki zabierzesz ze sobą na spacer lub w podróż, bądź po prostu uatrakcyjnisz wnętrze swojego domu. Stworzone przez firmę Kvadrat tekstylne pokrycie kontrastuje z aluminiową ramką, która nadaje konstrukcji niezbędną wytrzymałość. Miłym w dotyku akcentem jest skórzany uchwyt, dostarczony przez Tärnsjö Garveri, szwedzkiego producenta skór. Dzięki Bluetooth aptX z łatwością odtworzysz muzykę ze swojego smartfona, tabletu lub innego urządzenia obsługującego Bluetooth, ciesząc się przy tym wysokiej jakości dźwiękiem w jakości zbliżonej do tej, jaką zapewnia płyta kompaktowa. Użytkowanie głośnika ułatwia technologia NFC, która służy do nawiązywania bezprzewodowego połączenia pomiędzy Helsinki i źródłem muzyki.

Yamaha – współgranie światła i dźwięku

Yamaha

Szeroką gamę produktów, które znajdą uznanie wśród pań, udostępnia także Yamaha. Ten ceniony japoński producent, stworzył serię głośników bezprzewodowych z oświetleniem. Yamaha LSX-170 to kompaktowa konstrukcja, która roztacza wokół siebie dźwięk muzyki odtwarzanej bezprzewodowo z dowolnego źródła obsługującego Bluetooth. Wbudowane diody LED tworzą ciepłą, domową atmosferę, która idealnie dopełnia brzmienie muzyki. Mniejszy model LSX-70 wyróżnia się skórzanym wykończeniem, a wbudowany akumulator pozwala z łatwością przenieść głośnik z domu do ogrodu lub na taras, aby przyjemny dźwięk towarzyszył nam podczas wieczornej kolacji. Równie funkcjonalne są także  głośniki bezprzewodowe z rodziny MusicCast. Modele MusicCast WX-030 i MusicCast WX-010 mogą pracować w systemie multi-room, dzięki czemu prześlesz swoją ulubioną muzykę do kilku pomieszczeń równocześnie. Dzięki temu nawet wtedy, gdy wychodzisz do kuchni przygotować posiłek, twoja muzyka będzie towarzyszyła Ci cały czas.

Yamaha

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław