Aktualności

Produkty 1 do 10 z 91

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10

DragonFly Black i DragonFly Red – doskonały dźwięk z komputera i urządzeń przenośnych

AudioQuest wprowadza do sprzedaży nową generację urządzeń DragonFly. Dwie najnowsze wersje, Black i Red, mogą współpracować zarówno z komputerami, jak i urządzeniami przenośnymi – smartfonami i tabletami – zamieniając je w wysokiej klasy źródła hi-fi.

więcej...

Audio-Technica ATH-SR5 i ATH-SR5BT – najnowsze słuchawki nauszne dla wymagających melomanów

Portfolio firmy Audio-Technica poszerzyło się o dwa nowe modele słuchawek nausznych – przewodowe ATH-SR5 i bezprzewodowe ATH-SR5BT. Obydwie konstrukcje przystosowane są do obsługi dźwięku wysokiej rozdzielczości.

więcej...

Audio-Technica ATH-MSR7NC – zanurz się w doskonałym dźwięku, odetnij się od hałasu

Modelem ATH-MSR7NC Audio-Technica udowadnia, że można jeszcze bardziej udoskonalić już i tak niezwykle dopracowane i zaawansowane słuchawki.

więcej...

Kup jeden z modeli DEVIALET Expert, a za twój wzmacniacz zapłacimy nawet 17 400 zł!

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i kup jeden z trzech modeli DEVIALET Expert, a swój dotychczasowy wzmacniacz zostaw w rozliczeniu. Zapłacimy nawet 17 400 zł!

więcej...

„Audio-Video” inauguruje „Nagrody Roku 2016” i wyróżnia produkty Bluesounda, Devialeta, TEAC-a i Yamahy

Redakcja magazynu „Audio-Video” po raz pierwszy rozdała „Nagrody Roku”. Podczas inaugurującej edycji wyróżnienia przyznano w 28 kategoriach. Zobacz nasze produkty, które otrzymały nagrodę

więcej...

Yamaha marką roku w plebiscycie magazynu „T3”

W opinii czytelników magazynu „T3” na tytuł „Marka roku” 2015 zasłużyła Yamaha. Japoński producent pokonał w tej kategorii innych znanych i cenionych światowych producentów, m.in. Apple, Google i Microsoft.

więcej...

Yamaha MCR-N670 – poszerza muzyczne horyzonty

Bogactwo funkcji, w tym sieciowych, kompatybilność z rewolucyjnym systemem MusicCast, najwyższa jakość dźwięku i wykończenie klasy premium.

więcej...

Vifa Copenhagen - recenzja

Dwie recenzje, jeden werdykt. Vifa Copenhagen – doskonały głośnik mobilny. Dowiedz się więcej.

więcej...

Głośniki bezprzewodowe Vifa w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Marka Vifa już od wielu dekad jest niezwykle ceniona na rynku audio, a swoją renomę zawdzięcza produkcji zaawansowanych przetworników, które znalazły uznanie u wielu producentów kolumn głośnikowych klasy high-end.

więcej...

Produkty 1 do 10 z 91

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10