Aktualności

Produkty 1 do 10 z 85

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 9

Yamaha marką roku w plebiscycie magazynu „T3”

W opinii czytelników magazynu „T3” na tytuł „Marka roku” 2015 zasłużyła Yamaha. Japoński producent pokonał w tej kategorii innych znanych i cenionych światowych producentów, m.in. Apple, Google i Microsoft.

więcej...

Yamaha MCR-N670 – poszerza muzyczne horyzonty

Bogactwo funkcji, w tym sieciowych, kompatybilność z rewolucyjnym systemem MusicCast, najwyższa jakość dźwięku i wykończenie klasy premium.

więcej...

Vifa Copenhagen - recenzja

Dwie recenzje, jeden werdykt. Vifa Copenhagen – doskonały głośnik mobilny. Dowiedz się więcej.

więcej...

Głośniki bezprzewodowe Vifa w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Marka Vifa już od wielu dekad jest niezwykle ceniona na rynku audio, a swoją renomę zawdzięcza produkcji zaawansowanych przetworników, które znalazły uznanie u wielu producentów kolumn głośnikowych klasy high-end.

więcej...

Zrób selfie i wygraj słuchawki

Wiesz jak zdobyć słuchawki Audio-Technica ATH-ANC70 na Audio Video Show 2015?

więcej...

Sprzęt z wystawy „Audio Video Show 2015” w atrakcyjnych cenach

Wystawa „Audio Video Show 2015” to nie lada gratka dla wszystkich melomanów i fanów kina domowego. Czemu by nie zabrać takiego sprzetu do domu?

więcej...

Salon Top Hi-Fi & Video Design – teraz w sercu Łodzi

Bardziej nowoczesny wystrój wnętrza, czytelnie rozplanowane sekcje poświęcone poszczególnym grupom produktów i komfortowa, profesjonalnie przygotowana sala odsłuchowa, to jedna z dwóch najważniejszych nowości, którą przekonuje odnowiony salon Top Hi-Fi & Video Design. Drugą jest zmiana lokalizacji – sklep znajduje się teraz przy ul. P.O.W. 36/38

więcej...

3-miesięczny pakiet Tidal HiFi gratis przy zakupie systemu Bluesound

Ogólnopolska sieć salonów Top Hi-Fi & Video Design przygotowała specjalną promocję, dzięki której zyskasz łatwy dostęp do muzyki w wysokiej jakości. Otrzymaj bezpłatnie Tidal HiFi!

więcej...

Bowers & Wilkins prezentuje nową serię 800 Diamond

Jeszcze doskonalsza, jeszcze bardziej zaawansowana technicznie i jeszcze bliższa ideałowi zapewniającemu naturalny dźwięk – nowa seria 800 Diamond.

więcej...

Produkty 1 do 10 z 85

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 9