Uchwyty


Rozmieszczania sprzętu audio-video powinno przebiegać według logicznego planu i uwzględniać nie tylko warunki przestrzenne, lecz także potrzeby akustyczne. Uchwyty do głośników są bardzo dobrym sposobem na to, aby źródła dźwięku znalazły się tam, gdzie powinny. Łatwe w montażu, gwarantują pewność mocowania, a przy tym pozwalają zaoszczędzić cenną wolną przestrzeń, co jest szczególnie istotne w niedużych pomieszczeniach. Dostępna w sklepie tophifi.pl oferta pozwala wybrać rozwiązania uniwersalne, dopasowane do wielu modeli, a także uchwyty dedykowane konkretnym produktom. Przewagą drugiego z rozwiązań jest zachowanie stylistyki, a często także kolorystyki urządzenia. Devialet, Vogel’s, Bowers & Wilkins to tylko część producentów, którzy dostarczają uchwyty głośnikowe – uniwersalne bądź opracowane z myślą o konkretnych modelach.
Jeszcze większą popularnością wśród nabywców cieszą się uchwyty do telewizora. W bardzo szerokiej ofercie sklepu tophifi.pl znajdują się produkty m.in. renomowanego producenta uchwytów – firmy Vogel’s. Te perfekcyjnie zaprojektowane konstrukcje są łatwe w montażu, trwałe i niesamowicie eleganckie. W zależności od wymagań użytkownika dostępne są modele z możliwością obrotu, obrotu i pochyłu oraz oczywiście najprostsze, bez żadnej dodatkowej regulacji. Proponowane przez nas uchwyty umożliwiają zawieszenie niemal każdego nowoczesnego telewizora, nawet największych konstrukcji. Część uchwytów do TV umożliwia również zamontowanie na specjalnych dystansach soundbara. Ponadto niektóre modele uchwytów przystosowane są do mocowania pod telewizorem specjalnych półek, przeznaczonych na towarzyszący sprzęt elektroniczny.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
 

Vogel`s AV10

Vogel`s
Uchwyty
249
sztuka

Półka audio-video AV 10 jest akcesorium przeznaczonym do montażu z kolumną na kable CABLE 10.

Prosimy o kontakt

Devialet Devialet Gecko

Devialet
Uchwyty do głośników
949
sztuka

Gecko - Uchwyt ścienny do Devialet Phantom Jeżeli chciałbyś przymocować Devialeta Phantom do ściany to teraz nie będzie z tym żadnego problemu. Uchwyt ścienny Devialet Gecko został specjalnie zaprojektowany i wykonany do przymocowania Phantoma do ściany. Wysokiej jakości materiały wykorzystane do wykonania uchwytu Gecko, jego minimalistyczna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i stabilność Phantoma. Uchwyt wykonany jest z odlewu aluminium w wykończeniu matowym. Gecko już niezwykle prosty w montazu i już po paru minutach może być gotowy do zamontowania urządzenia. Uchwyt umożliwia regulację z dużą precyzją w zakresie +/- 45 stopni. Tak jak pozostałe urządzenia Devialeta również Gecko produkowany jest we Francji.

EFA8810 - moduł pochyłu S/M
Wyprzedaż
89 zł
35
sztuka

Chcesz cały czas cieszyć się komfortem oglądania telewizji leżąc na kanapie lub siedząc na podłodze?Moduł pochyłu EFA 8810 firmy Vogel’s pozwoli Ci na to. Umożliwia on regulację w pionie (pochył) o 15 stopni w górę i w dół.

EFA8820 - moduł pochyłu L/XL
Wyprzedaż
109 zł
45
sztuka

Chcesz cały czas cieszyć się komfortem oglądania telewizji leżąc na kanapie lub siedząc na podłodze?Moduł pochyłu EFA 8810 firmy Vogel’s pozwoli Ci na to. Umożliwia on regulację w pionie (pochył) o 15 stopni w górę i w dół.

999
sztuka

Szukasz wszechstronnego rozwiązania, które pozwoli Ci umieścić telewizor w dowolnym miejscu w pokoju? Nowy stojak EFF 8230 firmy Vogel’s jest przeznaczony do płaskich ekranów LED/LCD/Plazma w rozmiarze 26”- 37” (66-94 cm) o maksymalnej wadze do 30 kg. Może służyć również jako półka pod sprzęt audio/video ze specjalnym miejscem maskującym wszystkie przewody.

Prosimy o kontakt
1 199
sztuka

Szukasz wszechstronnego rozwiązania, które pozwoli Ci umieścić telewizor w dowolnym miejscu w pokoju? Nowy stojak EFF 8330 firmy Vogel’s jest przeznaczony do płaskich ekranów LED/LCD/Plazma w rozmiarze 32”- 50” (81-127 cm) o maksymalnej wadze do 45 kg. Może służyć również jako półka pod sprzęt audio/video ze specjalnym miejscem maskującym wszystkie przewody.

Prosimy o kontakt

Szukasz wszechstronnego rozwiązania, które pozwoli Ci umieścić telewizor w dowolnym miejscu w pokoju? Stojak EFF 8340 firmy Vogel’s jest przeznaczony do płaskich ekranów o przekątnej od 32 do 50 cali, a ponadto może służyć również jako półka pod sprzęt audio/video ze specjalnym miejscem maskującym wszystkie przewody.

EFW8105 - uchwyt ścienny do ekranu max. 26'
Wyprzedaż
120 zł
40
sztuka

EFW 8105 Superflat™ firmy Vogel’s to uchwyt przeznaczony do płaskich ekranów o przekątnej od 19 do 26 cali. Jego super płaska konstrukcja zostawia tylko 2 centymetry odległości pomiędzy telewizorem a ścianą, w sam raz aby zapewnić odpowiednia wentylację i pomieścić niezbędne przewody. Pomysłowa technologia AutoLock® utrzymuje ekran w stabilnej pozycji.

EFW8125 - uchwyt ścienny do ekranu max. 26'
Wyprzedaż
349 zł
150
sztuka

Uchwyt EFW 8125 Motion firmy Vogel’s jest przeznaczony do płaskich ekranów o przekątnej od 19 do 26 cali i może pochwalić się możliwością regulacji w poziomie (obrotu) do 90 stopni (45 stopni w każdą ze stron). Uchwyt został również wyposażony w opatentowany system ukrycia przewodów CIS® (Cable Inlay System).

EFW8225 - uchwyt ścienny do ekranu max. 37'
Wyprzedaż
529 zł
199
sztuka

Uchwyt EFW 8225 Motion firmy Vogel’s jest przeznaczony do płaskich ekranów o przekątnej od 26 do 37 cali i może pochwalić się możliwością regulacji w poziomie (obrotu) do 90 stopni (45 stopni w każdą ze stron). Uchwyt został również wyposażony w opatentowany system ukrycia przewodów CIS® (Cable Inlay System).

EFW8245 - uchwyt ścienny do ekranu max. 37'
Wyprzedaż
749 zł
299
sztuka

Jeśli szukasz maksymalnej elastyczności i sposobu na wygodne oglądanie telewizji, wybierz uchwyt ścienny EFW8245 Motion+ z Serii 8000. Ten model jest przeznaczony do płaskich ekranów o przekątnej od 26 do 37 cali i może pochwalić się możliwością regulacji w poziomie (obrotu) do 150 stopni (75 stopni w każdą ze stron). Opcja obrotu o 90 stopni pozwala na ustawienie telewizora prostopadle do ściany.

EFW8305 - uchwyt ścienny do ekranów 40-80"
Promocja

EFW 8305 Superflat™ firmy Vogel’s to uchwyt przeznaczony do płaskich ekranów o przekątnej od 40 do 80 cali. Jego super płaska konstrukcja zostawia tylko 2 centymetry odległości pomiędzy telewizorem a ścianą, w sam raz aby zapewnić odpowiednia wentylację i pomieścić niezbędne przewody. Pomysłowa technologia AutoLock® utrzymuje ekran w stabilnej pozycji.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław