Mikrofony


Rejestracja dźwięku i możliwość wzmacniania głosu ludzkiego to zadania wymagające zastosowania szczególnych rozwiązań technicznych. Mikrofon dynamiczny oraz mikrofon pojemnościowy to urządzenia, które pozwalają zamienić fale dźwiękowe na zmienny prąd elektryczny. To z kolei pozwala zapisać dźwięk lub wzmocnić go tak, aby był dobrze słyszalny nawet na dużej przestrzeni. W sklepie tophifi.pl proponujemy produkty znanego i cenionego producenta mikrofonów i słuchawek – firmy Audio-Technica. Chętnie wykorzystywane przez profesjonalistów, te japońskie konstrukcje wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością, a przy tym gwarantują czysty i wierny dźwięk, zarówno głosu ludzkiego, jak i pozostałych dźwięków. W zależności od potrzeby i oczekiwań nabywcy mogą wybrać m.in. mikrofon kierunkowy, doskonały do rejestracji dźwięku bez ryzyka zakłócania go przez szum tła z boku i z tyłu, lub mikrofon konferencyjny, który idealnie sprawdza się podczas spotkań i dyskusji w większym gronie. Osoby oczekujące wygody użytkowania z pewnością zwrócą uwagę także na mikrofony bezprzewodowe.

Porównywarka 0

Audio-Technica ATR3350

Audio-Technica
Akcesoria
169 zł
119

ATR3350 to pojemnościowy, dookólny mikrofon nawiązujący stylem do rozwiązań wykorzystywanych przez prezenterów telewizyjnych. Urządzenie doskonale sprawdza się przy nagrywaniu wideo i jest chętnie wybierane przez instruktorów aerobiku/tańca/zajęć sportowych. 

Audio-Technica ATR4697

Audio-Technica
Akcesoria
169 zł
149

Powierzchniowy mikrofon pojemnościowy ATR4697 jest idealnym rozwiązaniem podczas spotkań i telekonferencji. Dookólna charakterystyka zwiększa funkcjonalność urządzenia, a niewielkie rozmiary sprawiają, że mikrofon pozostaje niemal niewidoczny. Obsługę ATR4697 umożliwia włącznik na spodzie urządzenia. 

Prosimy o kontakt

Audio-Technica ATR6550

Audio-Technica
Akcesoria
499 zł
404

ATR6550 to mikrofon pojemnościowy, który przystosowany jest do pracy w dwóch trybach: normalnym – kardioidalnym i tele – superkardioidalnym. Dzięki temu mikrofon pozwala wychwytywać dźwięk dialogów i efektów dźwiękowych z odległości, z pominięciem szumu tła. 

Audio-Technica PRO24-CMF

Audio-Technica
Akcesoria
699 zł
590

PRO24-CMF jest wysokiej klasy lekkim, kompaktowym mikrofonem pojemnościowym przeznaczonym do współpracy z kamerą. Urządzenie gwarantuje stereofoniczny dźwięk hi-fi i może pracować w dwóch trybach: z zasilaniem bateryjnym oraz zasilaniem pobieranym z kamery. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław