Mikrofony


Szafka TV niezmiennie jest najczęściej wykorzystywanym rozwiązaniem, pozwalającym zagospodarować miejsce pod szeroko pojęty sprzęt RTV. Przemyślana konstrukcja umożliwia ustawienie telewizora oraz innych urządzeń audio, np. wzmacniacza zintegrowanego, odtwarzacza CD, amplitunera AV, odtwarzacza Blu-ray lub tunera FM/DAB. Dostępne w sklepie tophifi.pl rozwiązania przypadną do gustu użytkownikom, dla których forma jest tak samo ważna jak funkcjonalność. Proponowane produkty wyróżniają się praktycznością, a dzięki swojemu nowoczesnemu, eleganckiemu wzornictwu idealnie wpisują się w wystrój domowych wnętrz. Szafki pod telewizor ułatwiają poprowadzenie kabli połączeniowych pomiędzy poszczególnymi elementami zestawu audio-video i jednocześnie zapewniają wystarczającą ilość wolnej przestrzeni wokół urządzeń, niezbędną do odpowiedniej wentylacji. Alternatywą dla tradycyjnych szafek na telewizor są specjalne półki, które montowane są na specjalnym uchwycie ściennym. Ich zaletą jest m.in. to, że użytkownik może dopasowywać odległość pomiędzy półkami do wysokości ustawianego sprzętu.

Porównywarka 0

Audio-Technica ATR3350

Audio-Technica
Akcesoria
169 zł
135
komplet

ATR3350 to pojemnościowy, dookólny mikrofon nawiązujący stylem do rozwiązań wykorzystywanych przez prezenterów telewizyjnych. Urządzenie doskonale sprawdza się przy nagrywaniu wideo i jest chętnie wybierane przez instruktorów aerobiku/tańca/zajęć sportowych. 

Prosimy o kontakt

Audio-Technica ATR4697

Audio-Technica
Akcesoria
169 zł
149
komplet

Powierzchniowy mikrofon pojemnościowy ATR4697 jest idealnym rozwiązaniem podczas spotkań i telekonferencji. Dookólna charakterystyka zwiększa funkcjonalność urządzenia, a niewielkie rozmiary sprawiają, że mikrofon pozostaje niemal niewidoczny. Obsługę ATR4697 umożliwia włącznik na spodzie urządzenia. 

Audio-Technica ATR6550

Audio-Technica
Akcesoria
499 zł
409
komplet

ATR6550 to mikrofon pojemnościowy, który przystosowany jest do pracy w dwóch trybach: normalnym – kardioidalnym i tele – superkardioidalnym. Dzięki temu mikrofon pozwala wychwytywać dźwięk dialogów i efektów dźwiękowych z odległości, z pominięciem szumu tła. 

Audio-Technica PRO24-CMF

Audio-Technica
Akcesoria
699 zł
555
komplet

PRO24-CMF jest wysokiej klasy lekkim, kompaktowym mikrofonem pojemnościowym przeznaczonym do współpracy z kamerą. Urządzenie gwarantuje stereofoniczny dźwięk hi-fi i może pracować w dwóch trybach: z zasilaniem bateryjnym oraz zasilaniem pobieranym z kamery. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław