Akcesoria dla PC / smartfon audio


Porównywarka 0
Filtry
Producent
Cena
Typ wzmacniacza
Wyjście słuchawkowe
129
sztuka
cena online

Przejściówka Lightning-USB umożliwia połączenie przetwornika C/A DragonFly Black lub DragonFly Red z iPhonem bądź iPadem, dzięki czemu użytkownik może zapewnić sobie najwyższą jakość dźwięku odtwarzanej muzyki.

Brak produktu

Audio-Technica AT-PHA100

Audio-Technica
Wzmacniacze słuchawkowe
3 299 zł cena regularna
2 999
sztuka
cena online

Audio-Technica AT-PHA100 jest przenośnym wzmacniaczem słuchawkowym z wbudowanym przetwornikiem C/A USB. Urządzenie kompatybilne jest z PCM 384  kHz/32 bity i źródłami DSD. Wewnętrzny litowo-polimerowy akumulator zapewnia energię na 14 godzin pracy.

Peachtree Audio BT1

Peachtree Audio
Akcesoria dla PC / smartfon audio
439
sztuka
cena online

Odbiornik Bluetooth Peachtree Audio BT1 pozwala na bezproblemowe, łatwe streamowanie muzyki ze smartfonu, tabletu, czy każdego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth. Współpracuje zarówno z urządzeniami wyposażonymi w system operacyjny iOS oraz Android. Dzięki BT1 możesz cieszyć się muzyką z serwisów muzycznych takich jak: Spotify, Wimp, Pandora czy Tune In Radio.

JitterBug
Promocja Bestseller

Audioquest JitterBug

Audioquest
Akcesoria dla PC / smartfon audio
222 zł cena regularna
149
cena on line

AudioQuest JitterBug to specjalny filtr, który redukuje szum i dzwonienie pogarszające jakość przesyłanych danych oraz zasilania z portu USB. JitterBug minimalizuje jitter oraz błędy bitowe i jednocześnie poprawia kontrast dynamiki i rozdzielczość oraz zwiększa ciepło brzmienia. 

Vogel`s TMM125 RingO Flex Mount

Vogel`s
Akcesoria dla PC / smartfon audio
419
sztuka
cena online

Uchwyt FlexMount oferuje najbardziej elastyczny sposób mocowania Twojego tabletu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Vogel’s w zakresie tworzenia uchwytów ściennych do telewizorów, ten stylowy i w pełni regulowany uchwyt, po zamocowaniu do ściany sprawia, że Twój iPad lub Galaxy Tab, wydaje się szybować w powietrzu.

Brak produktu
TwistDock - HUB zwiększający porty USB GPA3210
Wyprzedaż

Vogel`s TwistDock - HUB zwiększający porty USB GPA3210

Vogel`s
Akcesoria dla PC / smartfon audio
124 zł cena regularna
90
sztuka
cena online

Twoje urządzenie zewnętrzne jest zawsze podłączone! TwistDock HUB USB posiada cztery porty USB, które oferują funkcję ładowania oraz zapisu danych co oznacza, że możesz podłączyć np. dysk twardy lub inne akcesoria. Dzięki temu rozszerzeniu zwiększa się funkcjonalność Twojej konsoli a zewnętrzne urządzenia zawsze pozostają podłączone bez konieczności ich ciągłego wypinania i ponownego wpinania. Z akcesorium TwistDock HUB USB nie będziesz musiał już więcej denerwować się, że Twoja konsola PS3 oferuje jedynie 2 porty USB. Vogel`s pomaga Ci wprowadzając na rynek TwistDock HUB USB!

TwistDock - zestaw kabli połączeniowych
Wyprzedaż

Vogel`s TwistDock - zestaw kabli połączeniowych

Vogel`s
Akcesoria dla PC / smartfon audio
125 zł cena regularna
50
komplet
cena online

“Cudowne są te wszystkie urządzenia do PS3 …ale nie mogą one tworzyć bałaganu.” Firma Vogel`s regularnie słyszała takie uwagi podczas przeprowadzania wywiadów wśród konsumentów. Dzięki TwistDock`owi kable są schludnie ukryte. Możesz zapomnieć o bałaganie w przewodach plątających się dookoła konsoli! Firma Vogel`s poszła jednak jeszcze dalej, oferując swoim użytkownikom PS3 dodatkowo akcesorium w postaci zestawu kabli. TwistDock Zestaw Kabli oferuje wysokiej jakości przewody połączeniowe, które zostały tak zaprojektowane, aby być niezauważalnymi dla oka i doskonale wpasować się w wygląd Twojego domowego systemu rozrywki. Zestaw składa się z kabla zasilającego oraz HDMI zakończonych kątową wtyczką w celu lepszego przylegania do konsoli. Z TwistDock Zestaw Kabli Twoja konsola PlayStation 3 staje się prawdziwym designerskim elementem w pokoju!

Brak produktu
TwistDock stacja dokująca do PS3 GPD3200
Promocja Wyprzedaż

Vogel`s TwistDock stacja dokująca do PS3 GPD3200

Vogel`s
Akcesoria dla PC / smartfon audio
250 zł cena regularna
120
cena on line

TwistDock to najnowszy innowacyjny produkt stworzony przez firmę Vogel`s, który musisz mieć jeśli posiadasz w domu konsolę PlayStation®3! TwistDock to coś więcej niż stacja dokująca dla Twojego PS3. Umożliwia on także ładowanie zarówno konsoli jak i kontrolerów, pozwala na zwiększenie ilości portów USB oraz starannie ukrywa wszystkie kable połączeniowe. System dokujący jest kompatybilny z konsolą PlayStation 3 w wersji Original oraz Slim. TwistDock to piękne, estetyczne i funkcjonalne akcesorium, które doskonale komponuje się z konsolą Sony PlayStation 3 dzięki zastosowaniu takiego samego wykończenia w kolorze fortopianowym oraz matowym czarnym!

Brak produktu

Koss VC20

Koss
Akcesoria dla PC / smartfon audio
60
sztuka
cena online

Twoje słuchawki nie są wyposażone w regulator głośności? Za każdym razem musisz wyjmować urządzenie żeby zrobić głośniej lub ciszej? Już nie musisz tego robić! Dzięki pilotowi Koss VC20 będziesz mógł schować urządzenie do torby lub plecaka. W razie potrzeby zmiany poziomu głośności wpięty pomiędzy urządzenie a słuchawki VC20 wykona to niezwykle dokładnie. Koss VC20 wyposażony jest w praktyczny klips, który pozwoli na wygodne umiejscowienie regulatora np. w klapie kurtki.

Brak produktu
YID-W10
Promocja

Yamaha YID-W10

Yamaha
Akcesoria dla PC / smartfon audio
849 zł cena regularna
499
cena on line

Yamaha YID-W10 to bezprzewodowy system dokujący przeznaczony do współpracy z iPodem/iPhonem. Urządzenie wykorzystuje technologię AirWired, która gwarantuje maksymalną jakość dźwięku i umożliwia idealną synchronizację pomiędzy dźwiękiem i obrazem podczas oglądania filmów. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław