Akcesoria


Akcesoria to najprostszy sposób na wzbogacenie swojego systemu audio o nowe funkcjonalności i zwiększenie żywotności urządzeń. Dzięki temu bez potrzeby wymiany sprzętu na nowy i przy stosunkowo niewielkim nakładzie środków finansowych można unowocześnić użytkowany zestaw hi-fi lub kina domowego i/lub znacząco poprawić jakość odtwarzanego dźwięku. Szeroki wybór różnorodnych akcesoriów umożliwia poprawę brzmienia na każdym etapie i w praktycznie każdym rodzaju urządzenia – od sprzętu hi-fi i kina domowego, przez rozwiązania opracowane z myślą o współpracy z komputerami i smartfonami, na meblach przeznaczonych do sprzętu audio kończąc. 

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent

ELAC AIR-X BASE

ELAC
Akcesoria
1 799
sztuka

Stacja bazowa, będąca sercem bezprzewodowego systemu AIR-X. Pełni ona rolę centralnej jednostki kontrolnej, do której można podłączyć różnego rodzaju źródła dźwięku, zarówno analogowe, jak i cyfrowe. Sygnały audio przesyłane są bezstratnie w rozdzielczości 24 bitów z częstotliwością próbkowania 48 kHz. Ponadto dzięki AIR-X BASE użytkownik może stworzyć kilka stref nagłośnieniowych (jedna stacja obsługuje do trzech stref). Dzięki temu można odtwarzać ten sam materiał dźwiękowy w całym domu lub różne sygnały w kilku pomieszczeniach. Liczbę stacji bazowych można zwiększyć, w ten sposób użytkownik może nagłaśniać jeszcze więcej stref.

259 zł
249
komplet

Anton Bruckner (1824-1896) Symfonia nr 8 w C minor WAB 108 w swej “trzeciej wersji” w edycji Roberta Haasa z 1939 roku. Nagranie na żywo Orkiestry Drezdeńskiej, pod batutą Christiana Thielmanna w drezdeńskiej Operze Sempera. To nagranie nigdy wcześniej nie zostało wydane na płycie winylowej! Kolejny analogowa „perełka” z serii LP Thorens’a na 180 gramowym winylu premium.

129
sztuka

Przejściówka Lightning-USB umożliwia połączenie przetwornika C/A DragonFly Black lub DragonFly Red z iPhonem bądź iPadem, dzięki czemu użytkownik może zapewnić sobie najwyższą jakość dźwięku odtwarzanej muzyki.

Audio-Technica AT-OC9/III

Audio-Technica
Wkładki gramofonowe
2 899 zł
2 599
sztuka

Wkładka gramofonowa MC Audio-Technica AT-OC9/III wyposażona jest w specjalną igłę ze stykiem liniowym, osadzoną we wsporniku wykonanym z litego boru i cechującym się niskim profilem. Zapewnia to precyzyjny transfer sygnałów odczytanych przez igłę.

AT-PHA100
Promocja

Audio-Technica AT-PHA100

Audio-Technica
Akcesoria dla PC / smartfon audio
3 299 zł
2 199

Audio-Technica AT-PHA100 jest przenośnym wzmacniaczem słuchawkowym z wbudowanym przetwornikiem C/A USB. Urządzenie kompatybilne jest z PCM 384  kHz/32 bity i źródłami DSD. Wewnętrzny litowo-polimerowy akumulator zapewnia energię na 14 godzin pracy.

Audio-Technica AT120EB

Audio-Technica
Wkładki gramofonowe
659 zł
599
sztuka

Wkładka gramofonowa MM Audio-Technica AT120EB

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław